KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Sklep Avans, a wykfalifikowany pracownik :) 3
kozikpl

Wczoraj całkiem przypadkiem wszedłem do sklepu Avans- zacząłem się rozlgądać po odtwarzaczach DVD, patrze stoi Wiwa, taka mała jak 128, ale nie byłem pewien (pomyślałem, że to może inny model) więc się zapytałem co to za model. Gość odpowiedział, że 138, ja na to, że szkoda bo 138 nie ma QPEL i GMC wolałbym 128 :). Wykfalifikowany sprzedawca na to: "wie Pan, niektórzy klienci szukają różnych dziwnych opcji w odtwarzaczach, a później nawet z tego nie korzystają" podziękowałem i wyszedłem- co tu komentować.

ps. Wiwa kosztowała 249zł, a do tego była to jednak 128, 138 jest całkowicie inna (wtedy tego nie wiedziałem)

jarod

hehe, z własnego doświadczenia nabytego podczas poszukiwania TV (niestety cały czas szukam) musze stwierdzić że Avans przoduje w rankingu mało wykwalifikowanych sprzedawców, np na moje pytanie co to są te 3 wejścia (chodzilo o component) uslyszałem odpowiedź że tu mogę podłączyć sprzęt audio :-))), no cóż ktoś juz gdzieś napisal żeby nie sluchać tego co mówią sprzedawcy

kozikpl

oprócz tych "super" sprzedawców, mają też "super" ceny.
Bedąc w sklepie rozglądałem się też za TV, stał taki całkiem niezly Samsung, gość zaczął mi go zachwalać, co to on nie ma, a w sumie był to zwykły 29’ TV za 1650zł, taki sam albo lepszy kupie LG za 1200 :)

ps. ja też szukam TV, chciałbym 29’ 100Hz i cena do 1500zł, co polecasz?

jarod

co do TV to moje posukiwania ostatnio ograniczyłem do Panasonica i Philipsa, za 1400 kupisz Panasa 29PS12, skupilem się na nieco wyższych modelach więc za bardzo sie nie orientuje co chodzi poniżej 1500,generalnie jeszcze parę miesięcy temu byly na rynku duzo lepsze modele niz teraz, nie wiem czy nie warto poczekać na jakiś wysyp nowych TV. no ale to już temat na inny wątek

Proszę czekać…