KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Zastanówcie się przed zakupem Wiwy 128 !!! Skuszony nowym modelem zamówiłem 3
tonik

egz Wiwy 128, pierwszego dnia po wejściu na rynek. Dostawa po kilku dniach i wszystko miało być fajnie (ale nie jest). Nowy model charakteryzuje się nie ostrym obrazem, miałem wcześniej Wiwę 238B i miała obraz dużo ostrzejszy(niestety wydałem ją po zakupie 128). Regulowałem juz czym się da ustawiałem parametry ale ciągle obraz jest nie ostry. Kolejną wadą jest obsługa Plików JPG. Przeglądałem wczoraj płytę z zdjęciami z wakacji, co kilka zdjęc np.4 zacinało się wyświetlanie i pomijał poszczególne zdjęcia. Nie wiem czy wady te wynikają z kiepskiej konstrukcji czy nie dopracowanego softu, ale bardzo mnie się to nie podoba. Podobne opinie o kiepskiej jakości obrazu zaczynają się pojawiać na tym forum. Wydaje mnie sie ze lepszym zakupem jest jednak model 238B z już dopracowanym softem i podwójna ilością pamięci.

tonik

(przyjzyjcie się dłuzej widać nieostrość obrazu przy dłuższym oglądaniu), oraz słapa obsługa JPG , ma skopany dźwiek i zamiast obiecywanych 5kanałów ma tylko zwykłe stereo. Do czasu wyeliminowania tych błędów KUPUJCIE WIWE 238B jest poprostu ;lepsza i ma lepiej dopracowany soft.

kejar

dobrze wiedziec takie informacje, bo wlasnie zastanawiam sie nad zakupem 128-ki ale co raz bardziej zaczynam w nia watpic:/ czy egzemplarz 238 jest najlpeszym wyborem ze sprzetu wiwy??

Neo10

238b w tej chwili mysle jest najlepszym wyborem ale jak zrobia nowy soft do 128 to mozliwe ze to ona przejmie pierwssze miejsce ;]

Proszę czekać…