KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa 238U i kolorystyka napisów i jej zapamiętywanie 2
idarek

Witam, dzisiaj otrzymałem wiwe 238U. Poprzednio (tydzień temu sprzedałem) miałem wiwe 238B, i zacząłem teraz sprawdzać działanie nowej wersji i tu bubel.

Ustawiłem sobie wszystko w SETUPie, kolor czcionki na biały, tła na czarny i obwódki na wył. Włączam film i jest wszystko ok, ale rusze tylko głośnością (pasek głośności koloru szary na fioletowym tle) i kolor napisów ulega zmienia, i muszę użyć przycisku ANGLE aby istawić kolor czcionki na wartość 8 (najbardziej odpowiadająca). Troche to jest denerwujące jeżeli w trakcie trwania filmu regulujesz głośność za pomocą pilota wiwy, szczególnie że w wersji 238B takiego czegoś nie było żeby nie pamiętał jaki kolor ma być.

Czy macie podobne problemy, a może znaleźliście rozwiązanie, bo nowa wersja wcale nie sprawiła tego, żebym był z niej odrazu zadowolony.

Wersja wiwy 238U
VER160:0206 WIWA HD238

asd11

Ja wciskam pause a potem play i napisy sa znowu ok.

idarek

problem rozwiązany poprzez wgranie nieoficjalnego jeszcze firmware
szczegóły tutaj:
http://fdb.pl/forum/pokazTemat.php?tematId=f3167

Proszę czekać…