KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

kupiłem nową wiwe 128 tydzień temu 2
zkk

teraz trochę załuje bo wiem ze niema juz dlamnie zadnego innego odtwarzacza gdyz wszystko postawiłem na tą wiwę.
może mi ktoś poradzić jak ją oddać. Dzwoni się gdzies po kuriera zeby przyszedł do domu czy jak? Czy moge ją reklamować ze względu na te niesostrości ?
druga wada to zawieszanie się przy czytaniu płyt . A czytanie płyt dvd 2-warstwowych to wogule koszmar:( niewiem zupełnie jak skorzystać z usługi door to door. CZy odtwarzacz mom jakoś specjalnie zapakować? czy tylko w oryginalne pudełko wystarczy ?

Miniekk

nie kożystałem z serwisu Wiwu więc napisze jak odywała się sprawa gwarancji door-to-door w innej firmie.
Dzwonisz do firmy (Opek chyba obsługuje Wiwe) podajesz swoje dane, zaznaczasz że na koszt serwisu i że masz tylko pudełko oryginalne nic więcej. Przyjeżdzają spisują dane i zabierają.
Przynajmniej tak było w przypadku firmy kuriera Stolicy.

stardriver

jest prawie dokladnie tak jak napisal Miniekk. Dzwonisz po kuriera z tej firmy, on sie zjawia w przeciagu doby, pakujesz sprzet (najlepiej zrby byl zapakowany tak jak go kupiles ’’stabilnie’’)i walisz na koszt odbiorcy, jak sie kurier spyta o ubezpieczeczenie przesylki to niech to bedzie do 200 zl. nie wiem jak jest przy tej wiwie ale najlepiej dolaczyc jecze opis usterki i dokladne twoje dane, dowod zakupu i podbita gwarancje.
Pozdrawiam!

Proszę czekać…