HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Zmiana IP internetu radiowego. 12
Abraham_Van_Helsing

Mam radiowy internet i chce zmienić IP

Jak?! Jakoś się na pewno da!

Czudi

powrót na fw się szykuje:P

mysza_007

> Abraham_Van_Helsing o 2011-05-01 23:24 napisał:
> Mam radiowy internet i chce zmienić IP
>
> Jak?! Jakoś się na pewno da!

wystarczy tytuł tematu "Zmiana IP internetu radiowego." wpisać na pewnej mało popularnej i nikomu nie znanej stronce http://www.google.pl/

Abraham_Van_Helsing

Nie wracam drugi raz w to samo (CENZURA)

marek22

Adres IP trzeba zmienić u dostawcy internetu. On ci przydziela IP i tylko on może go zmienić. Tak na marginesie, to czemu chcesz zmienić?

Abraham_Van_Helsing

Bana dostałem na pewnej stronece!

Asmodeusz

wiem, że są do tego programiki, ale nigdy nie korzystałem

pk1001100011

Jak napisał @marek22, sam zrobić tego nie możesz. Twój dostawca prawdopodobnie także nie może.
Możesz skorzystać w sieci TOR lub też ze stron anonimizujących typu hidemyass.com.

Abraham_Van_Helsing

> pk1001100011 o 2011-05-11 13:47 napisał:
> Jak napisał @marek22, sam zrobić tego nie możesz. Twój dostawca prawdopodobnie
> także nie może.
> Możesz skorzystać w sieci TOR lub też ze stron anonimizujących typu
> hidemyass.com.

Zresetowałem system Windows pewnym programem i mi się IP zmieniło w radiówce… To nie takie trudne… wchodzę na program i klikam resetuj Windows i mi się niebieski obraz na minitorze wyświetla i pisze "Wczytywanie danych" i to trwa 15 minut a później niebieski obraz znika i mam inny IP ;D A przyznam że mam stały IP… to nowy program i resetuje cały system… Niestety nie zdobyłem go legalnie ;(

pk1001100011

Pf… .
Kolego z takimi tekstami to nie do mnie… Mogło Ci się zmienić najwyżej IP prywatne, bo jest przyznawane przez DHCP. A żeby to zrobić wystarczy wejść w ustawienia połączenia sieciowego i kliknąć 4 razy myszką, nie trzeba żadnych zewnętrznych programów… IP zewnętrzne na pewno Ci się nie zmieniło. Nawet jeśli operator ma możliwość zmiany IP, co jest mało prawdopodobne, to i tak żadne działania po Twojej stronie nic nie dadzą.
A jak rzeczywiście ściągnąłeś jakiś program robiący to o czym piszesz, to lepiej go jak najszybciej usuń.

Abraham_Van_Helsing

Jak mnie kiedyś zbanowali to zainstalowałem od nowa Windows
A ten program go resetuje to jakby go od nowa zainstalować tylko nie trzeba instalować programów na C
Po co mam go usuwać? Dlaczego?

Abraham_Van_Helsing

Bo mi faceci internet podłączyli do obecnego stanu Windows
Gdy zmienia się stan to IP mi się też chyba zmienia i stosuje do obecnego (zmienionego" stanu

Proszę czekać…