KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Nie mogę wgrać nowego softu do WIWY 228B, dlaczego? 3
Lord

Ściągnąłem ze stronki Wiwy oprogramowanie do 228 i gdy włożę płytke to nic się nie dzieje. Faktem jest to, że posiadam Wiwkę 228B ale jak czytałem to nie ma znaczenia ponieważ 228B powinno to chwycić. Może ktoś wie z kąd można wziąść nowszą wersję softu niż 135 którą posiadam, albo co mam zrobić żeby ten soft, który ściągnąłem załapał mi.

Neo10

to cos zle czytales bo nie mozna wgrywac innego softu do innego modelu wiwy

a na stronce masz soft 156 czyli najnowszy do wszystkich modeli takze do twojej http://www.wiwa.info.pl/index.php?id=oprogramowanie

Lord

wielkie dzięki, wcześniej na ich stronce nie było tego oprogramowania.

balu14

witam. oczywiście ,że można wgrać soft 238 do 238b po zmianie nagłówka. wszystko śmiga w najlepszym porządku – sam tak uczyniłem w swoim. pozdrawiam
jeżeli chcemy wgrac soft 228 do 228b to musimy w nazwie softu dodac literke b, czyli 228b-po zmianie nazwy. jezeli chcemy wrocic do softu 228b to trzeba odjac literke b z nazwy. jezeli ktos ma problemy z tym co napisalem – chetnie udziele odpowiedzi. pozdrawiam

Proszę czekać…