KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa 238 USB - zacina się obraz 5
Erol

Jestem od kilku dni posiadaczem wiwy238 USB. Podczas oglądania filmów DVD obraz wraz z dzwiękiem się zacina. Licznik "idzie" dalej ale nie da się oglądać filmu. Dopiero kilkakrotne naciśnięcie klawisza next powoduje się się obraz odblokowuje, jednak trzeba wrócić do miejsca gdzie się film zaciął. Dodam, że zacina się średnio co 3-5min. Podczas oglądania na innych odtwarzaczach te same filmy się nie zacinają. Filmy na Divx można oglądać bez problemu.

asd11

Prawdopodobnie uszkodzony czytnik – do serwisu:(

Erol

czyli-dzwonić do serwisu i reklamować?? jak to się dokładnie załatwia??

asd11

Napisac pismo do Proabitu z opisem usterki i swoim adresem, zapakowac wiwe, gwarancje, paragon i powyzsze pismo, zamowic kuriera z opka, wyslac do proabitu na koszt odbiorcy, czekac 3 tygodnie, odebrac i sie cieszyc:)

Zawodowiec

Przede wszystkim należy znaleźć (zakurzone ?) pudełko i w jego bezdennych czeluściach odkopać INSTRUKCJĘ. Tam jest dokładnie opisana procedura reklamowania.
Dla dociekliwych może ona być źródłem ubawu po pachy, choć czasami pozwala usunąć problemy nurtujące część użytkowników tego forum.
Gdy ktoś zadaje takie pytanie na zagranicznych listach dyskusyjnych dostaje najczęściej odpowiedź: RTFM!!!

Nie przeczę, że nasze ulubione odtwarzacze, to sprzęt wybitnie Low End’owy, ale to tym bardziej nie uwalnia od myślenia. Dlatego też proszę Was – więcej powagi. Zanim wezwiecie wszystkich świętych i wyładujecie frustrację na forum – przeczytajcie instrukcję. Nie mam tu pretensji imiennie do założyciela tego tematu, ale to dobra okazja aby w ten wakacyjny czas o tym przypomnieć.

Pozdrawiam

Waldow

Sprawdź czy przy odtwarzaniu DVD format obrazu masz ustawiony na PAL a nie NTSC,
u mnie efekt zamrażania obrazu występuje przy oglądaniu filmów DVD w PAL’u gdy wyjście sygnału jest ustawione na NTSC (dla filmów divx),
wtedy co 2 – 3 minuty wyświetlany film zatrzymuje się i trzeba przewijać by ruszył dalej.
Po ustawieniu wyjścia na PAL efekt ustępuje.

Proszę czekać…