FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Gdzie zgłosić że moja siostra będzie mieć konto na fdb? 5
Abraham_Van_Helsing

Nie chce beknąć za multi i zanim moja siostra tu założy konto lepiej uprzedzić i spytać czy jest to tu możliwe

Beznickowy

> Abraham_Van_Helsing o 2011-09-22 17:32 napisał:
> Nie chce beknąć za multi i zanim moja siostra tu założy konto lepiej uprzedzić i
> spytać czy jest to tu możliwe

Zgłoś to do księdza…

Redox

Jak kiedyś pokazał przykład usera centralnego (stali bywalcy pewnie wiedzą o sprawie) lepiej takie rzeczy zgłaszać, jednak procedura ta raczej tyczy się osób bardziej zaangażowanych w tworzenie portalu. Jakby nie patrzeć kolejny zarejestrowany użytkownik to same plusy, nowe oceny, może wypowiedzi i jeżeli masz dobre relacje z siostrą to może od czasu do czasu da ci 'plusa' za którąkolwiek z twoich wypowiedzi :)

ferhin2

ja myślę, że zdecydowanie powinieneś wysłać zapytanie do administratora z prośbą o zgodę na jej rejestrację.
Dwójka Was to może być za dużo dla fdb, i tylko Grzegorz może wyrazić taką zgodę. Gdy jej nie otrzymacie, po roku możecie ponownie ubiegać się o zgodę. :) Nie dziękuj za odpowiedź.

Abraham_Van_Helsing

> Redox o 2011-09-22 19:28 napisał:
> Jak kiedyś pokazał przykład usera centralnego (stali bywalcy pewnie wiedzą o
> sprawie) lepiej takie rzeczy zgłaszać, jednak procedura ta raczej tyczy się osób
> bardziej zaangażowanych w tworzenie portalu. Jakby nie patrzeć kolejny
> zarejestrowany użytkownik to same plusy, nowe oceny, może wypowiedzi i jeżeli
> masz dobre relacje z siostrą to może od czasu do czasu da ci 'plusa' za
> którąkolwiek z twoich wypowiedzi :)

Ona zrobi wszystko by mi dogryźć… na FilmWebie wprowadzono już blokady dla np dawania plusów dla recenzji dla osób dzielących łącze internetowe

> ferhin2 o 2011-09-22 19:30 napisał:
> ja myślę, że zdecydowanie powinieneś wysłać zapytanie do administratora z prośbą
> o zgodę na jej rejestrację.
> Dwójka Was to może być za dużo dla fdb, i tylko Grzegorz może wyrazić taką
> zgodę. Gdy jej nie otrzymacie, po roku możecie ponownie ubiegać się o zgodę. :)
> Nie dziękuj za odpowiedź.

Ok dzięki. Napiszę do Grzegorza to miły facet sie wydaje :)

Grzegorz_Derebecki

heh :)

Ja tam nie mam nic przeciwko :D

Proszę czekać…