FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Filmy Szpiegowskie 12
Movie

Witam,

Szukam filmów o szpiegach, agencjach wywiadowczych, agencji CIA lub FBI. Coś na wzór "Dobry Agent" lub Bourne. Czy chociaż ostatnio wyświetlany Szpieg w kinach. Jeśli macie swoje propozycje, piszcie. Pozdrawiam.

Beznickowy

Chociażby z nowości po "Dług" (The Debt) warto sięgnąć.

juskowiak

Polecam świetny, ale zupelnie nieznany, BREACH. (http://www.filmweb.pl/Scisle.Tajne )

Polecam serial The Rubicon oraz wspomniane: Dobry agent i ostatni the Debt.

Na razie nic innego nie przychodzi mi do głowy.

juskowiak

Dodam do tego Spy Game z 2001 roku z Redfordem i Pittem.

juskowiak

Spróbuj obejrzeć pilot odcinka HOMELAND.

Movie

Ten temat po części właśnie założyłem, dlatego, że szukałem filmu BREACH, kiedyś widziałem trailer na fdb, i później nie mogłem tego filmu znaleźć (nie pamiętałem tytułu). Kilka dni temu obejrzałem 1 odcinek Rubicon’u i 30 minut drugiego, i jakoś mi nie przypadł do gustu ten serial, pytanie czy on się rozkręci i jest w nim coś ciekawego?

juskowiak

Breach przeszedl bez echa. malo osob go widzialo.

Jesli Rubicon ci sie nie spodobal w dwoch pierwszych odcinkach, to nie wierze, zeby kolejne przypadly ci do gustu.

Movie

Podobnie chyba było z Dobrym Agentem, nie pamiętam, aby był "mocno" reklamowany w mediach. A ten film jak dla mnie rewelacyjny. A więc Rubicon sobie podaruje. Spy Game też widziałem, bardzo dobry film. Obejrzę sobie ten Dług i mam jeszcze w planach Szpiega obejrzeć.

juskowiak

Dobry Agent i Breach to zdecydowanie dlamnie najlepsze filmy tego gatunku w ostatnich dziesieciu lat. od tylu mniej wiecej jestem kinomaniakiem. oba mam w zakladce Ulubione. Świetny jest tez Spy Game.

Jeste jeszcze jeden swietny serial, ktorego pewnie nie widziales. SZPIEG od tvnu. szesc odcinkow o pracy Mariana Zacharskiego. Rzxecz wybitna.

poszperalem w sieci, zeby odswiezyc pamiec. Warto zobaczyc jeszcze:

BODY OF LIES
SALT
RONIN
REKRUT
WRÓG PUBLICZNY
MONACHIUM

Redox

Z mniej oklepanych tytułów polecam "Amerykanina" z Georgem Clooneyem i "Szpiega", którego można jeszcze zobaczyć w polskich kinach.

Movie

WRÓG PUBLICZNY, MONACHIUM te filmy obejrzę, pozostałe już widziałem, dzięki za propozycje wszystkim, jeśli macie jeszcze jakieś ciekawe tytuły chętnie zobaczę. Serial Szpieg (tvn) zapowiada się ciekawie.

juskowiak

Zacznij od serialu "Szpieg", bo bije te fabularne na łen, na szyję. Przede wszystkim jest prawdziwy!

Nie polwecam filmu Amerykanin- b. słabiutki.

Movie

Szpieg (serial TVN) 9/10. Historia na podstawie, której można nakręcić film fabularny! Jestem ciekaw ile prawdy jest w sprawie Olego, Minima i Kata.

Proszę czekać…