KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Nie działa SEARCH 5
qkiss

Witam

Nie działa mi funkcja SEARCH w WIWA 128. Po wciśnięciu guzika pokazuje się TIME: ::__ podświetlone na żółto, ale nie moge wpisać z pilota żadnych cyfr. Soft 206.

pzdr.

AMIGAnTOMEK

Spróbuj zacząć od cyfry 0. Dla 10 minuty filmu wpisz 00:10:00.

qkiss

Dziala :) Niby proste a jednak nie wpadlem na to. Moze po czesci jest to tez wina tego, ze po nacisnieciu jakiejkolwiek innej cyfry 0 jest potem zablokowane i trzeba wcisnac ponownie SEARCH, zeby zadzialalo.

Dzieki

kaeres

Po prostu nie bedzie dzialalo jezeli film jest krotszy od czasu ktory chcesz znalezc.
Szukales pewnie 10 ale nie minuty tylko godziny :)

Zawodowiec

Jest jeszcze jedna sytuacja gdy to nie działa.
Otóż każdy film w kontenerze AVI posiada tzw. index, który mieści się pod koniec pliku. W uszkodzonego indexu, przypadku delikatnych problemów z płytą, bądź "humorów" odtwarzacza (co stwierdziłem, że się zdarza w 10% odtwarzanych filmów XVID z udziwnieniami GMC, QPEL, etc.) film da się odtwarzać, natomiast nie da się go przewijać, ani używać funkcji search.
Analogiczna sytuacja występuje jeżeli na komputerze spróbuje się odtwarzać film z uszkodzonym indexem. Jako użytkownik systemu operacyjnego Linux wpisałem sobie w odtwarzacz MPlayer opcję, która powoduje sprawdzenie i ewentualną odbudowę indexu przed odtwarzaniem. Nie wiem natomiast co poradzić użytkownikom systemu Windows, choć jestem pewiem, że jakieś narzędzia do tego są.

qkiss

Nie wiem czy mowie o tym samym co kolega Zawodowiec, ale pod windowsem ja uzywam divfix (http://divfix.maxeline.com/divfix.html) do naprawy niedzialajacych plikow (np. niedokonczonych)

Proszę czekać…