KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Różnice w DVD firmy wiwa?? 2
kejar

Różnice w DVD firmy wiwaWitam wszystkich! Znalazlem dzisiaj to forum,przeczytalem chyba z polowe wszystkich wpisów i nadal nie moge sie zdecydowac co do zakupu konkretnego dvd:/?Mam zamiar kupic DVD firmy wiwa,od razu sie przyznam że nie za bardzo orientuje sie na sprzecie dlatego prosilbym wszystkich ktorzy maja ochote pomoc o napisanie różnic pomiedzy posczegolnymi dvd: 128, 138b, 128a i 238Prosilbym tez o napisanie w kolejnosci od najstarszego do najnowszego modeleu(jezeli oczywiscie ktos sie orientuje)?Zgory wielkie dzieki za pomoc!

fiskomp

Hehehehe i co jeszcze ? Może wykład na temat teorii pola współśrodkowego kręcącej sie płytki w poszczególnych Wiwa’ch ;)
Weź kup Korr’a i nie będziesz miał dylematów :D

no offence – pozdroofki :D

kozikpl

Postaram Ci się odpowiedzieć, nie wiem czy dobrze ale zawsze coś, bo jak sam widzisz na tym forum nie zaznasz życzliwości.

W tej chwili są do kupienia 3 wersje wiwy (napisy.org/sklep)
238B, 138B i 128
Z tego co wiem to 238B i 138B różnią się tylko wyglądem, a 128 to najnowsza wiwaka obsługująca qpel i gmc.
Na samym początku byłem zainteresowany modelem 238B, w tej chwili czekam na nowy soft do 128. Mam nadzieje, że rozwiąże on wszystkie najważniejsze problemy i bez wachania kupie właśnie ten model.

ps. nie wiem kiedy ale wycofali ze sklepu model 138B (jest za to dostępny na allegro(

Proszę czekać…