KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Slaba wydolnosc USB w bellu 301U ? 4
maxxo

Mam pewien film o bitrate 1400 kbit – nie wiem dlaczego ale przy szybkich scenach film zarywa przy odtwarzaniu z kluczyka 2Gb Kingston traveler II – z plytki jest wszystko w porzadku ! – czy to wina samej przelotowosci usb , czy softu ?

Brombra

chyba sam sobie odpowiedziales – winna jest imho predkosc usb skoro z cd leci normalnie – na usb raczej nie ma mowy o bledach crc wiec musi byc to wina predkosci portu usb

DAndrus

U mnie jest z USB Ok!!
Jednak muszę przyznać, że twój kluczyk jest bardzo wolny – może za wolny. Nie będę podawał nazwy swojego, ale to tak jak by porównać mercedesa z syrenką ( oczywiście co do szybkości). U mnie np. film o pojemności 700MB kopiuje na "kluczyk" równe 47 sek. Sprawdź u siebie dla przykładu.
Bardzo ważna jest szybkość pamięci flashowej!!
Jak możliwość to sprubój na innej – szybszej pamięci!

maxxo

ale kopiujesz na komputerze ?? u mnie z usb 2.0 wychodzi okolo 1 minuty – ze specyfikacji wynika ze ma transfer odczytu na poziomie 11 MB/s, zapis 7 MB/s – czy to malo na odtwrzanie xvida z predkoscia okolo 160 kilabajtow na sekunde ? mozesz podac nazwe swojego klucza ?

DAndrus

Tak kopiuję na komputerze. A czy za dużo? Czy za mało? Nie wiem. Należałoby znać specyfikę USB w Bellwoodzie 301U. Myślę, że jest już w nim USB2.0 a to by znaczyło, że wyłącznie twój PenDrive może ograniczać szybkość przepływu danych. Mój PenDrive firmy "GEIL – 1GB" ma transfer odczytu na poziomie 30 MB/s; zapis 20 MB/s. Nie mam z nim żadnych problemów. Jest naprawdę szybki. Filmy Divx oglądam przeważnie z niego i jest super!
Pozdrawiam

Proszę czekać…