KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

nazwa pliku txt i filmu 10
Leeloo

Mój kolega twiedzi, że w odtwarzaczu Wiwa plik tekstowy i film muszą mieć tą samą nazwę, żeby dvd mogło ów film odtworzyć. Wydaje mi się to co najmniej dziwne, czy ktoś mógłby mnie oświecić jak to właściwie jest?

norbi

Jak jest tak sama nazwa to wybierane jest automatycznie, ale jezeli inna nalezy najpierw wybrac napisy, a potem dopiero film

kaeres

Jezeli jedno potwierdzenie Ci nie wystarczy to ja rowniez zdementuje plotki Twojego kolegi.
WIWA odtwarza napisy nie koniecznie nazywajace sie tak jak film.
Z tym, ze bedziesz sobie je mogl wybrac sam. Nawet wiecej powiem. Jezeli masz kilka wersji napisow do jakiegos filmu to sobie bedziesz mogl wybierac ktory Ci sie podoba.

JanKo

> Nawet wiecej powiem. Jezeli masz kilka wersji napisow do jakiegos filmu
> to sobie bedziesz mogl wybierac ktory Ci sie podoba.

Jeśli napisy masz na innej płycie niż film to też bedziesz mógł je wgrać :-)

idarek

> JanKo o 2006-10-05 20:19:48 napisał:
>
> Jeśli napisy masz na innej płycie niż film to też bedziesz mógł je wgrać :-)

Prosze o szczegóły, bo kiedyś próbowałem w 238B … niby też miała taką możliwość, ale jakoś mi nie wczytywał.

cacek

przeczytaj dokładnie instrukcję obsługi
wczytujęsz dowolne napisy i czekasz na potwierdzenie
wybierasz film i enter
to takie proste
dowolne napisy….dowlny film

maciek1

zabrzmiało jak reklama

idarek

> cacek o 2006-10-13 00:28:34 napisał:
>
> przeczytaj dokładnie instrukcję obsługi
> wczytujęsz dowolne napisy i czekasz na potwierdzenie
> wybierasz film i enter
> to takie proste
> dowolne napisy….dowlny film

żeby to działało tak jak mówisz by było super… jeżeli w obrębie jednej płyty to się zgodze ale mi chodzi o to zeby wczytac napisy z jednej płyty a film odtwarzać z 2giej… a to nie działa

marekwk

Który odtwarzacz potrafi "coś takiego" ?

maciek1

na wiwie mozna wybrać napisy z cd/dvd ,wyjąść tą płyte włożyć drugą z filmem i wszystko gra

idarek

> maciek1 o 2006-10-13 18:36:30 napisał:
>
> na wiwie mozna wybrać napisy z cd/dvd ,wyjąść tą płyte włożyć drugą z
> filmem i wszystko gra

hm… no własnie na 238B nie działało mimo ze była taka możliwość, na 238U też niezabardzo ale jeszcze potestuje ;]

Proszę czekać…