KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

pilot kameleon a bellwood 6
jarecki

Witam. Mam w posiadaniu pilota uniwersalnego kameleon URC 8206 i w zaden sposob nie moge nauczyc go by obslugiwal dvd bellwood. Jesli ktos jest w stannie pomoc to bardzo prosze. GG3064688
Pozdrawiam wszystkich forumowiczow

vaz

Witam. Pilot uniwersalny obsługuje dane urządzenie po wpisaniu odpowiednich kodów , które zwykle są podawane przez producenta pilota i są dołączone do pilota . Jeśli do tego pilota nie ma kodów a jest to pilot "uczący się" to pozostaje "nauczenie" go przycisków z oryginalnego pilota Bellwooda . W innym razie pilot ten nie będzie obsługiwał Bellwooda .
Mogę polecić pilot Mak Focus , którego można nauczyć obsługi Bellwooda i nie tylko . Naprawdę jest świetny .
http://www.allegro.pl/item95186779_pilot_uniwersalny_uczacy_sie_focus.html

jarecki

Dzieki za odpowiedz, myslalem ze ktos bedzie znal marke sprzetu pod ktorym ukrywa sie sterowanie pilotem bellwooda, np. philips to czesto odpowiednik samsung itd.

Andronus01

A próbowałeś wklepać kod od któregoś z telewizorów (!!!!) Toshiba ?
Tstowałe 4 różne piloty uniwersalne i wszystkie obsługiwały Bellwooda po wpisaniu kodu od takiego właśnie telewizora (niestety nie pamiętam jaki to był model). Zacznaczam jednak, że obsługa była niepwełna (tylko podtsawowe funkcje).

W chwili obecnej tak jak kolega VAZ używam pilota MAK FOCUS i jest rzeczywiście świetny (obsługuje mi 2 różne telewizory, wieżęaudio, magnetowid i Bellwooda).

rostek2

a po cholere pilot? Dorzuc jeszcze 70 PLN i w Carrefurze kupisz odtarzacz DVD/DivX WIWA 328 czy 238.

To samo co bellwood tylko dwa razy mniejsze :-)

pzdr

Rostek

sam001

> rostek2 o 2006-04-22 21:51:56 napisał:
>
> DVD/DivX WIWA 328 czy 238.
> To samo co bellwood tylko dwa razy mniejsze :-)

właśnie 2 razy mniejsze, bellwood to po prostu szpan :)

rostek2

No to sie teraz udales z tym szpanem :-)

Usmialem sie po pachy :-)

Zawsze mozesz poprosic o obudowe z uszkodzonego bellwooda i nakrywac nia WIWE :-)

pzdr

Rostek

Proszę czekać…