KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Pilot przestal dzialac ? 7
kaeres

WIWA 238U. Do dzisiaj dzialala pieknie. Jeszcze przed poludniem wszystko dzialalo bo dziewczyna sobie ogladala.
Ja przyszedlem z pracy i chcialem wylaczyc odtwarzacz pilotem bo zostawila go w pozycji ON.
Pilot nie daje znaku zycia. Czy to pilot nawalil czy odbiornik IR w odtwarzaczu ?
Jest jakis sposob aby to sprawdzic przed wysylaniem do serwisu na 3 tyg ?
Moze jest jakas kombinacja klawiszy, ktore blokuja pilot i moze ona zostala przypadkowo uzyta (kiedys byly piloty z guziczkiem 3s ktory je blokowal) ?

sYgNaL

napisz do probait przyslą ci nowy ;)

kaeres

Taaa, jasne. Moze odrazu z 10 zamowie i posprzedaje na allegro :)

idarek

1. jeżeli chodzi o pilota to nowy kosztuje do 50zł
2. banalne pytanie: baterie sprawdziłeś
3. możesz sprawdzić czy wiwa działa, a dokładnie odbiornik IR za pomocą pilota uniwersalnego, tylko będziesz musiał kod znaleźć, pomogę ci że na podobnym kodzie działają piloty telewizorów DAEWOO, może szybciej trafisz.

sYgNaL

słuchaj @kaeres dobrze Ci radze a ty odrazu się rzucasz! Mówi Ci dobrze zadzoń lub napisz maila do Proabit po dacie zakupu widać, że na gwarancji … gdybym nie miał takiego przypadku to bym bzdetó nie pisał!

kaeres

Przepraszam sYgNaL, masz racje. Zadzwonilem (polaczenie graniczy z cudem) i pilot do mnie juz jedzie. Oby to byl pilot.
Jezeli sprawa tak sie zakonczy iz pilot bedzie dzialal, a ja zostalem tak milo obsluzony to jestem w szoku i bede polecal firme proabit.

sYgNaL

mi przysłalo nowy i działa :) to i tobie będzie działa ;)

kaeres

Brawo dla firmy proabit. Wyslali mi sprawnego pilota.
Juz wszystko dziala.
Ale z drugiej strony boje sie, ze znow wysiadzie bez przyczyny.

Proszę czekać…