KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Problemy z bellwood 301usb 4
przemyslaw1989

Witam wszystkich. Dziś kupiłem długo oczekiwany przeze mnie odtwarzacz bellwood 301usb silver. Po włożeniu pierwszej płyty zaniepokoiły mnie dźwięki ładowanej płyty. Potem obejrzałem 2 film i zacząłem 3. Pod koniec tego filmu odtwarzacz się zawiesił. Wyłączyłem go i włączyłem ponownie. Chciałem przewinąć ten film do scenu gdzie przerwało, ale niestety po piątej minucie znów się zawiesił. Nie mogłem go przewinąć. Poza tym włożyłem płytę ze zdjęciami, która się załadowała, ale nie mogłem włączyć foldera. Gdy naciskałem enter albo play przeskakiwało na drugi folder. Chciałbym się dowiedzieć czy u was też płyta ładuje się dość głośno i jak długo czekacie aż film zacznie się wyświetlać. A poza tym to czy to zawieszenie się może być spowodowane złym softem. I niech ktoś zapoda stronę z najnowszym oficjalnym softem. Dzięki

asd11

Najnowszy soft oficjalny choc nie publikowany na stronie producenta jest na stronie

http://bellwood.olek.waw.pl/

emes30

mam wgrany najnowszy soft i też są problemy z wchodzeniem do katalogów. chociaż się jeszcze nie zawiesił przy odtwarzaniu divx. za to zdarza mu się zawieszać po włożeniu płyty audio. krótko mówiąć straszny badziew, nie polecam nikomu.

Brombra

ja mam belka usb z org. softem i jakos nic mi nie rwie – ani filmy, ani foldery, ani zdjecia….
divx obejrzalem 3 pod rzad z jedne plyty tez – jedyny babol jaki trafilem to rwanie 1 filmu z innej plyty rw – nagralem na inna plyte ten sam film i poszedl bez zajakniecia wiec patrzcie ludki na co nagrywacie bo wynalazki ze stodoly a’la bideronka sa dobre jak biedronka – na jeden sezon… jak juz to kupcie sobie boxy dvd/rw do wielkrotnego uzytku – uzywam teraz supratec’a ktorego rw sa bardzo dobre czego nie mozna powiedziec o zwyklyh dvd :)
przemielilem te rw supratec’a juz kilkadziesiat razy i caly czas odtwarza wszystko.

emes30

> Brombra o 2006-08-24 22:01:49 napisał:
>
> ja mam belka usb z org. softem i jakos nic mi nie rwie – ani filmy, ani foldery,
> ani zdjecia….

no to masz szczęście, bo ja właśnie znalazłem film na którym mi w kilku miejscach przeskakuje
do przodu o parę sekund

> wiec patrzcie ludki na co nagrywacie

problem z trzeszczeniem audio wystąpił na tłoczonej płycie, wejść do katalogu nie chciał
na dvd sony scratch proof, a film przeskakuje na dvd tdk…

Proszę czekać…