KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Kontakt z proabit niemożliwy??? Pomocy 4
kleryk2

Witam, nie wiem czy ktoś z Was miał podobny problem jak ja ale domyślam się że sporo osób. Od dwóch tygodni próbuję się dodzwonić do Proabit pod numer (022) 6546676 i nic…. albo zajęte albo nikt nie odbiera, piszę też meile ale zero odezwu. Jak tak można lekceważyć klientów. Trzy tygodnie temu wysłałe bellwoda na gwarancji do naprawy i nie wiem co się z nim dzieje, nie wiem i chyba się nie dowiem:(

Czy ktoś zna jakieś inne namiary może nr telefonu bo szlak mnie już trafia, z góry dzięki za pomoc

asd11

Kiedys serwis odpowiadal szybko, tez to zauwazylem – teraz na maile nikt nie odpowiada:( Moze maja juz dosyc rozzalonych klientow?:) Jak widac kontakt z klientami w firmie Proabit ostatnio "padl na pysk":(

radas

ja też 22 08 wysłałem Bellwoda do Proabitu , 26 08 wysłałem do nich maila z prośbą o info czy sprzęt dotarł i …
Cisza !!!

kaeres

Tylko dzwonic, dzwonic, dzwonic. Trzeba oczywiscie czasu bo tam chyba z 3 ludzie pracuje ale wreeeszcie odbiora ten telefon i mozna pogadac dosc milo.

radas

…. dzwonić , dwonić

ja , jako że narwany jestem i nie wiem co się dzieje z moim sprzętem , dzisiaj cały dzień dzwonię pod
022 6547666 na przemian z 022654745 , i albo odrazu jest zajete , albo sekretarka o aksamitnym głosie mówi ble , ble , i do serwisu wewnętrzny podaje 25 lub 33 , albo czekać każe.
Cokolwiek bym nie zrobił , to i tak nikt nie odbiera !!!

…….
uzupełnoine

… Napisałem e-maile pod różne adresy Proabitu , szybciutko odpowiedział Pan Radek o terminie naprawy i wysyłki – Brawo imienniku !

… Odtwarzacz już odesłano .

Proszę czekać…