KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa HD-128. Fajny? NIE! 1
johnny19w

Na początku kupiłem Easy Touch’a ET-602. Lipa straszna, nieważne. Wymieniłem go na Wiwę HD-128, zapłaciłem 199zł, wszystko pięknie chodziło, zaktualizowałem oprogramowanie. Napisy czyta rewelacyjnie, graficznie też jest ok, ale te zacinanie się, nie odtwarzanie płyt z choćby najdrobniejszym pyłkiem kurzu to jest tragedia, i ten świszczący pisk przy odtwarzaniu płyt, niedowytrzymania. W dodatku dziś na każdej odtwarzanej płycie nie było synchronizacji głosu z obrazem. Może i wam chce się bawić w wyłączanie, szukanie i różne inne kombinacje, ale ja po 7 włączonych DivX’ach, których obejrzeć nie mogę mam dość! I nie po to kupuję DVD z możliwością odczytu takich płyt, żebym ich oglądać nie mógł.
Ponieważ, ze strony producenta, do którego wysyłałem maila, brak odpowiedzi czy można coś z tym zrobić,oddam sprzęt do serwisu, wszak dopiero od niecałych 2 tygodnii mam go.

Pozdrawiam

kaeres

Masz niefart po prostu. Wadliwa sztuka podlegajaca wymianie – nie bardziej prostego.

Proszę czekać…