KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

korr HYD-9907DX przestaje czytać :( 2
brasi

Mam jedno pytanko: co zrobić z moim dvdikiem – przestaje mi powoli czytać wszystkie płyty… :( Takie które czytał jeszcze pare dni temu teraz sie z nimi męczy i wyskakuje ze jest brak płyty… Nie ma róznicy czy są to płyty przegrywane czy oryginały… Bawić się w odsyłanie dziada czy jeszcze coś z nim kombinować?
dzięki za pomoc.

fx_el

mam podobnie. zauważyłem ze coraz słabiej idzie mu z płytami dvd. płytki cd czyta na razie bez zarzutu. pewnie laser od dvd pada. ja raczej wysyłam do serwisu. samemu raczej nic nie da zrobić ….

aho

Mialem ten sam problem jaks czas temu, zaczol zacinac sie na filmach lub wogole plyt nie widzial, wyslalem do serwisu i po 3 tygodniach wrocil do mnie, napisane bylo ze zostal wymieniony naped oraz wgrany najnowszy firmware, teraz dziala ok a firmware tez zmienione bo inna tapeta, juz nie czerwona ale czerono-czarna i wersje servo itd. tez maja wyzsze numery

Proszę czekać…