KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

problemy z wiwa hd238ub 2
edek

Moja wiwa ma 3 dni mam z nia tez problem ponieważ wsadziłem do napędu płytę dvd z 45 video clipami i nie potrafi jej wczytac po chwili napęd sam wychodzi i w niektórych płytach dvd mam po 6 filmów i nie potrafi mi wogóle wejśc do pliku danego filmu ale on mi go pokazuje :( dziwne miałem wiwe 238b i nie miałem z nia wogóle problemu ??

idarek

Spróbuj zaktualizować firmware dostępnym na forum lub zskontaktuj się z serwisem.

AMIGAnTOMEK

Obawaiam się że czeka Cię serwis. Najbardziej prawdopodobne jest to, że winna jest kiepska jakość napędu. Miałem dokładnie te same objawy, WIWE wymienili w serwisie na nową, jest trochę lepiej, ale lada dzień wyślę ją spowrotem. Moja WIWA jest bardzo kapryśna, na przykład nigdy nie otworzy piątego katalogu na płycie, ale tylko wtedy kiedy jest ich dokładnie pięć. Ma również problemy z rozpoznaniem typu pliku. Mam np. w katalogu 2 pliki z filmem a WIWA odczytuje jeden jako film a drugi jako "chmurkę" ze znakiem zapytania, i nie chce go odtwarzać, po wysunięciu płyty i wsunięciu spowrotem czasem udaje jej się prawidłowo odczytać typ pliku i odtyworzyć go a czasem nie. Nie ma natomiast takich problemów przy odczycie przez port USB. Szybciutko odczytuje zawartość pendrive’a wchodzi w katalogi i rozpoznaje pliki. Wniosek nasuwa się sam: napęd optyczny wykorzystany w WIWIE jest marnej jakości więc będę reklamował WIWE tak długo aż dostanę egzemplarz ze sprawnym napędem, albo się wkurzę i zarządam zwrotu kasy.

Proszę czekać…