KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Możecie doradzić co kupić?? którą wiwe 128 czy 238B ..przeglądam forum i już niewiem:( 3
veve

Możecie doradzić co kupić?? którą wiwe 128 czy 238B ..przeglądam forum i już niewiem:( chyba ze jakiś inny sprzęt??

Miniekk

Ja stoje przed takim samym problemem. Teraz mam 238 i chce zmienić na coś innego (nowszego). Cieszyłem się ze wychodzi 128 ale są z nią straszne jazdy z tego co ludzie piszą. Trzeba trafić na dobry sprzęt (podobo kil;ka osób trafiło).
Tak jak ktoś już wcześniej w innym wątku napisał póki nie naprawią softu nie ma co kupować 128. Ja zapewne zminie na 238b chociaż szkoda że nie ma obsługi qpel.
To są moje osobiste opinie ale jak pomogą to się cieszę.

Neo10

praktycznie niewidze sensu abys zmienial 238 na 238b to dokladnie taki sam sprzet tylko ma wiecej pamieci a w tej chwili raczej jej zupelnie nie wykorzystuje lepiej poczekac az wyjdzie nowy soft do wiwy 128 i wtedy zakupic ;]

Miniekk

no i pewnie poczekam na nowy soft. Mam tylko nadzieje że ten sofcik rozwiąże problemy o których ludzie piszą. Poczekamy i zobaczymy co czas przyniesie.

Pozdrawiam

Proszę czekać…