KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Odpowiedź potrzebna na teraz 5
edek

ja chce isć oddać wiwę 23ub poniewż jest do dupy a chce ta mniejszą 128 czy ona jest lepsza z wczytywaniem płyt cd i ogólnie

kaeres

To jest to samo tylko w innym pudelku.
Wiec tez bedzie wg ciebie do dupy.

weasel

wogole to proponuje wiwe 238
kupilem ja jako pierwsza i nie mam wogole zadnych problemow
128 robi co chce
teraz zastanawiam sie nad ta z usb ale czytajac wasze wypowiedzi na forum coraz badzej odchodze od tego zamiaru

idarek

"jest do dupy"
A dlaczego tak uważasz?

Wgraj najnowsze firmware dostępne na forum i zapraszam do wypowiedzie co jest nie tak.

AMIGAnTOMEK

> idarek o 2006-08-29 20:33:00 napisał:
>
> "jest do dupy"
> A dlaczego tak uważasz?
> Wgraj najnowsze firmware dostępne na forum i zapraszam do wypowiedzie co jest nie tak.
Co?? Mam już drugą 238U, wgrany najnowszy firmware i…… ciągłe problemy z odczytem płyt. Ze złącza USB nie ma żadnego problemu ale z czytnika optycznego to czysta loteria raz odczytuje, a za chwile tego samego pliku juz nie chce odczytać. Oczywiście problem zgłaszałem do Proabitu i oczywiście żadnego odzewu. Zastanawiam się czy żadać naprawy lub wymiany czy zwrotu kasy.

idarek

Ja dostrzegłaem taką drobną dolegliwość wiwy. Wkłądam płytę do napędu, odczytał ją odrazu i jest ok, po czym wyjmuję i wkładam inną lub może być ta sama i mam na wyświetlaczu cały czas LOAD i nic sie nie dzieje. Naszczęście pomaga wyłączenie przyciskiem na obudowie i włącznienie ponownie.

Niby nic ale jednak, trzeba poprostu popędzać Proabit do bardziej rychłej pracy na najnowszym oficjalnym firmware – mass e-mail by był dobrą sprawą ;]

Proszę czekać…