KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

i kupa !nowy bios i nic 1
flixii

pomocy !wgralam nowy bios od wajsa74 i jest ok, ale wcale mi sie nie poprawilo jesli chodzi o kodeki. Mam filmik HOSTAGE zmienilam nazwe, wiec nie wiem jakie rozszerzenie ) sciagniety z osiolka i niestety na korr’rze idzie ale jak stop klatka. oczywiscie napisow tez nie wyswietla. czy to wina korra?(brak odpowiednich kodekow ) czy film do d…..( sorki )? Czy mozna jakos film przerobic tzn zmienic kodeki w filmie, zeby chodzilo na korr’rze?
z gory dziekuje za podpowiedz.
pozdrawiam wszystkich forumowiczow.
ps. piszcie wzglednie zrozumiale, bo ja niestety samouk jestem i wszystkiego sie ucze metoda prob i bledow. polecam te metode cierpliwym, he,he

Anglik

> zmienilam nazwe, wiec nie wiem jakie rozszerzenie

Sorry, ale skąd odtwarzacz ma wiedzieć, jaki format ma Twój plik, skoro Ty sama nie wiesz?

Jeśli zmieniłaś nazwę pliku tak, że usunęłaś jego rozszerzenie (te trzy litery po ostatniej kropce), to dziwię się, że w ogóle coś Ci się odtwarza :)

Proszę czekać…