KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Plynne przewijanie fiimow. (WIWA128) 3
norbi

Mimo nowszego procka w WIWIE, nadal przewijanie filmow dixv jest skokowe.
Czy to wina oprogramowania?

Proponuje w tym watku podawac propozycje co nalezaloby poprawic w oprogramowaniu tego modelu oraz co mozna byloby dodac.

szwajcar

> norbi o 2006-04-08 22:27:49 napisał:
>
> Mimo nowszego procka w WIWIE, nadal przewijanie filmow dixv jest skokowe.
> Czy to wina oprogramowania?
> Proponuje w tym watku podawac propozycje co nalezaloby poprawic w oprogramowaniu
> tego modelu oraz co mozna byloby dodac.
Myślę, że to kwestia ESS i ich "podejścia" do tematu przewijania.
Inaczej raczej nie będzie.

efreet

Az tak wam to przeszkadza?? Moim zdaniem nie jest zle.

Jaretzky

Jeśli wciskam klawisz przewijania w przód, na ekranie widzę napis: "X2", to spodziewam się, że po około 10 sekundach przesunę film o jakieś 20 sekund. Wydaje się logiczne, co nie? Ale w rzeczywistości po 10 sekundach film jest 4 min i 10 sekund dalej! Czyli tak na prawdę przewijanie odbywa się z predkością x25 (bo po 10 sekundach przewijania jestem 250 sekund dalej). W takich warunkach spodziewać się płynnego przewijania jest nieco … nierozsądne. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale myślę, że można to poprawić.

Jesli chodzi o dźwięk, to zajrzyjcie do ustawień: częstotliwość próbkowania, Prologic II, a przy odtwarzaniu muzyki można powalczyć z equalizerem. Różnice w tych wszystkich ustawieniach słychać nawet przy używaniu starego telewizora wyposażonego w głośniczek wielkości dorodnej śliwki, więc na porządnym sprzęcie – tym bardziej.

Proszę czekać…