KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Czy warto kupić bellwoda 301 usb 5
dolot

Po wielu przeczytanych postach widzę bardzo wielu rozgoryczonych ludzi i narzekających na ten sprzęt a więc zastanawiam się czy warto go kupić . Potrzebuje go do odtwarzania filmów divx,xvid najlepiej z usb tylko się martwię czy nie będzie się przycinał i tym podobnie bo mam DVIX XORO i są takie problemy i nie chcę kolejnej kasy ładować w błoto.

martin777

Ostatni soft poprawił parę rzeczy ale są problemy z płynnym odtwarzaniem filmów z USB, odtwarzaniem zdjęć, przeglądaniem katalogów.
Dalej to jest sprzęt bardziej dla eksperymentatorów niż normalnych użytkowników.

a196409

Powiem Ci jedno -sprzet jest badziewny,tylko dzięki włożonemu wysiłkowi p.Bogdana z Proabitu ,który bezustannie go poprawia jakoś działa.Tak poza tym cóż można spodziewać się od sprzętu za 250zł. Mercedes to to nie jest lecz mimo wszystko wart swojej ceny.Inne konkurencyjne odtwarzacze w podobnej grupie cenowej to są zupełnie poza konkurencją. Tak więc wybór należy do Ciebie.Pozdrawiam

przemyslaw1989

Jeśli chodzi o mnie to jestem zadowlony z tego sprzętu. Obejrzałem już na nim jekieś 150 filmów i były problemy z dwoma. To znaczy w jednym dźwięk się przycinał a w drugim obraz. Dodam, że wgrany jest oryginalny soft. Nic nie aktualizowałem, tak że myśle że zmiana softu na nowszy pomogłaby pozbyć się tych błedów. Za 250 zł to jest sprzęt super. Lepszego w tej kategorii cenowej nie znajdziesz. Ja bym się nie zastanawiał. Gdybym miał kupować jeszcze raz, wybrałbym taki sam model.

marcinzetka

Dlatego mogę ci go z czystym sumieniem polecić. Obraz jest bardzo dobry, filmy chodzą bez problemu zarówno z płyty jak i z pen driva (przynajmniej w moim przypadku mam PQI 1 GB) odtwarza bez problemu MP3 i JPEGi. Koniecznie jednak będziesz musiał wgrać nowy soft bo ten oryginalny (starszy) ma błędy i pewne wady. Ja miałem problemy z pilotem (słabo reagował na naciśnięcie), ale napisałem do serwisu i w przeciągu kilku dni miałem nowy (za to należy się im WIELKI PLUS). Jedyne zastrzeżenia, które mam to prędkość z jaką odtwarzacz zmienia pliki MP3 i zdjęcia (jest trochę powolny) oraz nawigacja po folderach (zdarzają się jeszcze błędy np. znikający folder). Ale sam odtwarzacz jest bardzo dobry (najlepszy w tej klasie cenowej). Dlatego polecam ci ten sprzęt.

Proszę czekać…