KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Korr + głośniki, właśnie... JAKIE?? 4
jarek0z

Witam serdecznie użytkowników.
Mam zapytanko, mając już Korr’a chciałbym dokupic do niego głośniki. Nie wiem jakie w Media Markt się nic nie dowiedziałem. Ma to grac w pokoju 10latka, co jakiś czas zapuści film. Nie chcę zmieniac odtwarzacza. Wiem… byłoby wtedy łatwiej, cały zestaw. Codzi o to żeby to w miarę bezproblemowo podłaczyc i ustawić. Czytałem gdzies o Creative Inspire 5.1 P 5800, ale były jakies problemy z podłączeniem. Dziękuje za poradę. Pozdrawiam

RadMax

Witam!

Ja głośniki do Korrka wybierałem tydzień… I padło na Genius 5.1 Home Theatre… Super głośniki! Zaskoczyły mnie jakością wykonania i brzmieniem… Naprawdę polecam. A mnie nie łatwo zadowolić ;)

gabaa

zgadzam sie .ja rowniez posiadam te głośniki geniusa i sa naprawde b. dobre .za ta cene teraz okolo 450zl neikupisz lepszych .dzwiek jest dynamiczny i czysty .polecam

jarek0z

dziekuje za pomoc, chyba zdecyduje sie własnie na taki zestaw, musze go jeszcze tylko gdzies obejrzec dokładnie, pozdrawiam

Grzegorz_Derebecki

> jarek0z o 2006-04-14 10:14:45 napisał:
>
> dziekuje za pomoc, chyba zdecyduje sie własnie na taki zestaw, musze go jeszcze
> tylko gdzies obejrzec dokładnie, pozdrawiam

Jak możesz zainwestować wiecej kasy to polecam Amplituner + glosniki. Mam taki zestaw TECA z glosnikami M-Audio gra całość bardzo ładnie a kosztowała mnie ok 1400 zł :)

Proszę czekać…