KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Niedrogi stacjonary odtwarzacz DIVX Co wybrać 3
alex120

Chcę kupić niedrogi stacjonarny w miarę tani odtwarzacz dvd/divix. Zależy mi szczególnie na odtwarzaniu DIVX. Zastanawiam się nad następującymi modelami :
WIWA HD-128
BELLWOOD BW-301A
KORR HYD-9907DX
KODA DVD640
SAMSUNG DVD-P365
LG DVX9700

Co byście radzili.? Może macie jakieś doświadczenie z tymi odtwarzaczami. Może polecacie coś innego. Dziękuję za pomoc

mircoff

Zakupiłem kilka dni temu Wiwkę 128 i jestem naprawdę zadowolony! Czyta mi wszystko to czego nie czytały mi moje wcześniejsze DVD które kupiłem i oddałem znowu do sklepu czyli Korr’a i Trak’a. Jeżeli zależy ci na gabarytach to Wiw’ka 128 jest baardzo maluśka… Pozdro.

Neo10

także polecam wiwe 128 mimo sporych niedociagniec przy pierwszej wersji softu w tej chwili po aktualizacji jest to bardzo przyzwoity maly i dobry player dvd ;] tylko trzeba pamietac aby przed kupnem dokladnie sprawdzic swoj egzemplarz ;]

rostek2

WIWA 128 albo BELLWOOD 301

Bellwood odtwarza wszystko (ale ta starsza wersja)
Wiwa prawie wszystko – wiesza sie nie plikach WMV (bellwood ich tez nei czyta – ale jak trafi na taki przechodzi dalej)

pzdr

Rostek

Proszę czekać…