KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Kłopoty z USB w Bellwoodzie 301U 3
scanus

Wczoraj wymieniłem swojego wysłużonego Belka na nowy model z USB. Pomysł podłączania odtwarzacza MP3 lub przenośnego dysku jest świetny tylko, że … to nie działa. Próbowałem z dwoma urządzeniami 1. odtwarzacz Creative Zen Micro 5gb i 2. przenośny dysk (i bank foto) Digimate III. Niestety w obu przypadkach Belek zawiesza się, przestaje reagować na pilota i przyciski. Jedyne co pozostaje to wyłączyć go "z palca". Nie bardzo wiem, co mam z tym zrobić. Wersja softu wyświetlana po naciśnięciu menu: ver160: 0206. I jeszcze jedno pytanie: co wyświetla się (przy otworzonej szufladzie) po naciśnięciu PBC? U mnie pojawia się rev11j_s18 D W. To jakiś dodatkowy opis softu?
Może ktoś biegły w temacie udzieli mi pomocy. Z góry dzięki.

qna

Zgłaszać do PROABIT.
Dużo wiedzy na stronie http://bellwood.olek.waw.pl/

Brombra

hmmm… nie wiem czy format fotobanku lub odtwrzacza mp3 ktory moze wymagac jakis sterow do windowsa jest w belku obslugiwany…. pewnie mail do proabitu to wyjasni..
wracajac do usb : testowalem usb podpinajac pendrive’y jeden 64 mb a drugi 1 gb z plikami jpg i mp3 i wszystko dzialalo poprawnie. podpialem tez kieszen z hdd 40 GB na FAT32 z divx i bez problemu moglem poruszac sie po zawartosci hdd i uruchamiac filmy (maly bitrate jednak bo przy duzym bitrate przepustowosc tego usb jest niewystarczajaca).
ogolnie to jest dobre zeby na pendrive jakims 1-2 gb zrzucac fotki na jakis pokaz dla rodzinki lub oddzielna kiesoznką na usb z jakims hdd przechowwyac obok belka mp3 na imprezki czyw ieksze kolekcje fotek na jakies wieksze okazje zjazdow rodzinnych itp…
sporbuj podpiac zwyklego pendrive jakiegos mp3/jpg zeby sie upewnic czy to wina samego sb i belka czy tylko tego ze playera mp3 czy fotobanku nie bedzie widzial po prostu…

dolot

Też niedawno kupiłem i długo nie testowałem tylko kilka filmów dvix ale umnie pendrive’ działa bez zarzutu 1gb samaunga nie wiem czy przepustowość nie jest ważna bo ma prętkoś odczytu 18 mb/s.

Proszę czekać…