KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa 238u z zestawem głośników 5.1 2
Grisham83

Jak ten model wiwy współpracuje z geniusami 5000.Ma ktoś takie połączenie tych sprzętów?Czytałem tu ,że z modelem wiwy128 wypada to cieńko.Jak jest z 238?Pozdrawiam

weasel

nie bardzo rozumiem pytanie
glosnki jak to glosniki analogowe wspolpracuja z tym do czego je podlaczysz. W wiwie 128 jest wyjscie analogowe sygnalu 5.1 (czyli 6 osobnych kabli na kazdy kanal) podlaczasz kazdy z kabli do odpowiedniego wejscia w glosnikach. Jeszcze tylko musisz ustawic wyjscie analogowe 5.1 w menu i voila.A jak to bedzie gralo to juz rzczej kwestia samych glosnikow.

Pozdrawiam

Grisham83

Nie no co do tego to się zgadzam ,ale na tym forum pisano o problemach wiwy128 z geniusami konretnie(za mała impedacja geniusów 4ohm ) stąd moje pytanie.

Zestaw jw. podłączyłem do wiwy238u i rzeczywiście przy divx ,mp3 jest trochę cichawo za to przy płytach dvd i muzyce z audio całkiem,całkiem.Szkoda ,że geniusów nie da rady póścić przez wzmacniacz.Pozdrawiam

Proszę czekać…