FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Ranking ze wszystkich lat i nowy wygląd 11
nathalie

Zgodnie z prośbami i sugestiami użytkowników powstał dodatkowy ranking działalności użytkowników ze wszystkich lat. Przy okazji odświeżony został również cały wygląd reputacji. Dostępny w tym samym miejscu: http://fdb.pl/reputations

Camizi

Fajnie to wygląda.

Ale chyba przy okazji się skopciło wyświetlanie gwiazdek. :) edit: już się naprawiło

Elizabeth_Linton

Fajnie wygląda.

Spinnaker

A u mnie wcale się gwiazdki obok loginu nie wyświetlają w tej reputacji ;) Ani złote ani srebrne :P

PS
A tak w ogóle to także bym postulował dodanie kolejnej gwiazdki przy loginie, obecnie jest max 5. gwiazdka przy 120 tys, a niedługo będzie już z 10 osób które przekroczą 240, zatem można by dodać jeszcze kilka aby podnieść wyżej poprzeczkę i satysfakcję :))

nathalie

Gwiazdek w reputacji nie ma celowo ;) Powinno sie niedlugo pojawic cos, co podniesie wyżej poprzeczkę i satysfakcję ;)

Spinnaker

> nathalie o 2015-01-30 12:31 napisał:
> Gwiazdek w reputacji nie ma celowo ;) Powinno sie niedlugo pojawic cos, co
> podniesie wyżej poprzeczkę i satysfakcję ;)

aaaaa to takie buty ocieplane :) no chyba że tak, w każdym razie bardzo ciekawi mnie cóż to może być ;)

Redox

Dobrze się prezentuje. Jest teraz dodatkowa motywacja, żeby dodawać i udzielać się, żeby piąć się w górę w rankingach :)

jacks

Gońcie, gońcie :)

Beznickowy

W kilku pierwszych dziesiątkach się znalazłem. Niestety, obecnie brak czasu nie pozwala mi wyśrubować wyników :/

nathalie

> Beznickowy o 2015-01-30 13:36 napisał:
> W kilku pierwszych dziesiątkach się znalazłem. Niestety, obecnie brak czasu nie
> pozwala mi wyśrubować wyników :/

Ale zgodnie z obietnica w lutym wracasz ? :)

Beznickowy

Tak, tylko najpierw muszę nadrobić zaległości w serialach i filmach oscarowych zresztą też :D

Asmodeusz

som nawet urzytkowniki z punktami ujemnymi

Proszę czekać…