KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Bellwood, problem z napisami 6
skywalker_2

Witam. Mam problem z odtwarzaniem napisów w swoim bellwoodzie. chodzi o to ze we wszystkich filmach divx/xvid napisy odtwarzane sa w czarnym kolorze na szarym tle. wczesniej wszystko bylo w porzadku, a po oddaniu do serwisu sprawa wlasnie tak wyglada. prosze o help jak ustawic, normalne, biale napisy;)

Brombra

nie obraz sie ale jak to przeczytalem to ze smiechu zaplulem monitor….
ale wracajac do sprawy :
1. CZYTAC INSTRUKCJE !!!! TO TYLKO KILKANASCIE KARTECZEK Z RYSUNKAMI !!!! – nowy bios pewnie zresetowal ustawienia i trzeba je poustawiac na nowo
2. Patrz punkt 1

Zeby oszczedzic studiowania tych setek tomów druku ;) to w opcji ustawien odtwarzacza (przycisk SETUP na pilocie) napisow wystarczy sobie ustawic przezroczyste tlo lub takie jakie bylo wczesniej a z czcionek wybrac sobie kolor i juz…..

skywalker_2

do setupu juz zagladalem ale nie moglem tam nic takiego znalezc. oczywiscie po przeczytaniu twojego posta zrobilem to jeszcze raz ale tez nic z tego;). jak wciskam 'setup' pojawiaja mi sie cztery pozycje: 'główne', 'głośniki'.'dźwięk' i 'preferencje' , przy czym ta ostatnia wydaje sie byc 'martwa' – zamiast na niebieskim tle jest na szarym w odroznieniu od pozostalych, ktore nie umozliwiaja z reszta formatowania napisow. podejrzewam wiec ze umozliwiaja to 'preferencje' tylko jak sie do nich dobrac??? help…

Brombra

wg instrukcji i na moim belku opcje czcionek sa w 1 menu – ustawienia podstawowe – i trzeba przewinac w dol – na pozycje "tlo napisow mp-4" oraz "kontur liter" i "kolor liter" przy wyjsciu z menu przyciskiem setup opcje wybrane enterem/play sa zatwierdzone na stale

ofnhider

Widzisz Brombra u mnie tez (301) nie ma w setup>ust.podstawowe pozycji tło napisów, kontur liter i kolory liter – mam tylko captions czy jakoś tak które można włączyć lub wyłączyć. W związku z tym nie wiem jak mam ustawic przezroczyste tło – takie jak przed updatem.

skywalker_2 – jeśli chodzi o zmianę koloru napisów to zrób to przyciskiem angle na pilocie
– preferencje działają tylko wtedy gdy nie ma płyty w dvd

rostek2

Ludzie,

faktycznie smiac sie chce jak sie to czyta.

Skywalker – chcesz nam powiedziec, ze Twoj odtwarzacz jako jedyny jest pozbawiony mozliwosci zmiany koloru czcionki, podlewu (tla czcionki) i konturu?

Stary – zamiast takie pytania zadawac – juz nawet nie musisz czytac instrukcji – sprawdz organoleptycznie wszystkie mozliwosci Twojego odtwarzacza – do prawdy nie zepsujesz go. Uwazaj jedynie z typem obrazu – zeby nie wybrac cyfrowego – bo jak masz stary telewizor – bedziesz musial pozniej wracac do ustawien na podstawie obrazkow w instrukcji (a wiem, ze instrukcji czytac nie lubisz) – nie patrzac na ekran – co tez da sie zrobic (sam testowalem).

pzdr

Rostek

johny1977

mam ten sam problem nie mam opcji przezroczyste napisy kolory mozna zmieniać ale litery są zawsze na pół przezroczystym tle nie wiecie jak to zmienić dzieki za odpowiedź .

Proszę czekać…