KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa 128 a dzwiek 5.1 na Divx-ach 5
markstan

Ostatnio zakupiłem Wiwe 128 i mam taki problem… podczas odtwarzania filmow divx czy xvid nie jestem w stanie uzyskać dziweku 5.1 niezaleznie czy film jest skodowany AC3 czy normalnie w stereo. Nawet jesli wlacze w "ustwieniach dzwieku" PRO LOGIC-a to i tak nadal graja mi tylko przednie glosniczki. (posiadam glosniki w systemie 5.1 Creativa Inspire 5800) Natomiast podczas odtwarzania plikow mp3, nie mam z tym zadnego problemu, graja wszystkie!!! Jak ktos cos wie w temacie to prosze odpisac jak najszybciej. Z góry dzieki!!! e-mail: markstan@poczta.onet.pl

norbi

Trzeba poczekac na nowe oprogramowanie

kristof1818

Witam . Niestety jest to duza wada tego softu i bardzo brakuje 5.1 w Divix. Moze bedzie nowy poprawiony soft bo w wiwa 238 ktora tez posiadam 5.1 w divix pieknie chodzi i pro logic również.Pozdrawiam .

kristof1818

Otrzymalem z firmy proabit a konkretnie od pani Iwony odpowiedz kora przytocze moze sie komus przyda i wyjasni watpliwosci:

Witam,
tak, tak już sprawa została poruszona w dziale technicznym.
Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
W tej chwili trwają prace nad nowym softem wersja 203. Powinna się
ukazać za 2-3 tygodnie. W oprogramowaniu będą również uwzględnione
inne uwagi zgłaszane przez użytkowników.

kerio

Dziwi mnie polityka firmy Proabit.Jak można wypuszczać na rynek tak niedopracowany produkt.Wygląda to tak że kupuję samochód a silnik dostanę dopiero za pół roku.

maxel1

pytanie tylko czy to same obiecanki czy rzeczywiscie pojawi sie soft zwalczajacy wszystkie objawy sprzetowe… miejmy nadzieje !! duzo ich jest w tym modelu, oby to tylo byl soft….

Proszę czekać…