KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Nowy soft do Wiwy HD 238 USB 9
marekwk

Do końca miesiąca na stronie Wiwy pojawi się nowe oficjalne oprogramowanie do Wiwy HD 238 USB. (Oficjalna informacja otrzymana od Serwisu Wiwy)

idarek

Nieoficjalna wersja krąży na forum ;] i na mojej stronie. Sądząc z tego, że aktualna wersja jest z dnia 08.08.2006 to pod koniec miesiąca właśnie ta sie pojawi oficjalnie… gdyż nie ma z nią większych bubli… choć nie jest idealna.

AMIGAnTOMEK

Nie byłbym taki pewien. Z moich doświadczeń z WIWA 228 wiem że nie wszystkie nieoficjalne softy były potem umieszczane na stronie jako oficjalne. Mam nadzieję że jeszcze parę błędów poprawią.

Neo10

idarek napisz jak mozesz co ciekawego doszlo w tym sofcie ktory masz i co ciekawego jest nie dopracowane nadal skoro piszesz ze nie jest idealna ;]

idarek

Wiadomość z dnia: 28-09-2006

> witam, mam pytanie, czy jest jakieś nowsze oprogramowanie do wiwy 238U niż
> te z 08-08-2006, gdyż ostatnio zauważyłem że wiwa nie radzi sobie coraz
> częściej z plikami JPEG i wchodzeniem do poszczególnych katalogów.

> pozdrawiam
> Dariusz W.

Witam,

proszę jeszcze o kilka dni cierpliwości.
Oprogramowanie jest aktualnie w fazie testów i powinno być
udostępnione na stronie www.wiwa.info.pl za ok. 10-14 dni.


Pozdrawiam
Iwona J.

AMIGAnTOMEK

A kiedy to dostałeś od nich??

marekwk

Też wczoraj dostałem taką odpowiedź. Mają szablon i rozsyłąją wszystkim pytającym o nowy soft. W każdej odpowiedzi informują, że nowy soft będzie za 10-14 dni. Miesiąc temu też miał być za 10-14 dni.

idarek

> AMIGAnTOMEK o 2006-09-29 07:25:30 napisał:
>
> A kiedy to dostałeś od nich??

tego samego dnia co wysłałem.

AMIGAnTOMEK

> idarek o 2006-09-29 11:58:52 napisał:
>
> tego samego dnia co wysłałem.

Mnie chodziło o to od kiedy te 14 dni liczyć ale widze że to bez znaczenia bo to szablon.

szpotek

ktos wie jakie beda poprawki do Wiwy HD 238 USB?

Proszę czekać…