KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

błąd w filmie. Bellek siada. 1
symeon

Cześć.

Mam film w którym jest dziwny błąd którego nie wykrywa żeden program i nie przeszkadza żadnemu playerowi w kompie.Za to belkowi jak najbardziej.

Poniżej daje link do pliku ( matylko 14 MB).[url=http://rapidshare.de/files/32881961/Uszkodzony_plik.zip.html]KLIKNIJ[/url]

Jeżeli ktoś ma chotę pobrać i sprawdzić plika na swoim belku 301USB to bym prosił bardzo o optwierdzenie lub zaprzeczenie mojego opisu.

Otóż w tym filmie ( urywek Appleseed bez lektora. ), w pewnym mnomencie jest kilka klatek które powodują w belku załkowity rozjazd obrazu. Ogólny obraz widać ale jes tjakby poprzesówany i ponakładane są różne części na siebie.

Mam orginalny soft w belku. Jeżeli ktoś ma nieoficjamny bios i plik pójdzie do końca, bez problemów, to znaczy że czas się uaktualnić. Tylko ktoś móśi mi to uświadomić.

Proszę o pomoc.

Brombra

jesli chodzi ci o artefakty od 18 sekundy to jest to błąd w zakodowanym pliku avi (uszkodzone klatki) ktorych divfix nie naprawia
u mnie na bleku zacial sie na 1 sekunde ale po chwili ruszyl dalej i dzwiek byl ok – glowa wypowiadala slowa zgodnie z ruchem warg pod koniec – belka mam na stereo ustawionego i na euro pod tv (moze sie rozjezdza przy ampli lub glosnikach 5.1) ?

Proszę czekać…