Zapraszamy do dyskusji na temat ludzi kina, czyli aktorów, reżyserów, operatorów, kompozytorów etc., dzięki którym powstają dostarczające nam tyle radości filmy.

Granie samego siebie 4
Ishiro

Akurat zauważyłem Miroslava Klose w sekcji urodzinowej więc wszedłem na jego profil i zobaczyłem, że jego średnia ocen wynosi trochę ponad 5 a w każdej produkcji grał samego siebie. Naszło mnie pytanie dlaczego ludzie za granie samego siebie zostają tak słabo oceniani? Wiem, że to nie jedyny taki przypadek dlatego ciekawi mnie co sprawia, że ktoś na ekranie jest gorszym sobą niż w rzeczywistości.

LakiLou

@Ishiro
Jedyne racjonalne wytłumaczenie tego jest takie, że może niespecjalnie lubią go dlatego taka słaba średnia ocena. Innego nie widzę ;)

Chemas

@LakiLou
Dzień doberek :)
Też tak sądzę ;)

ZSGifMan

@Ishiro

Jaki 'aktor' taka ocena :P
Nic niestety nie poradzi na oceny niektórych pozycji, ocena zawsze wynika ze składowych od poszczególnych osób. Od siebie dodam tylko, że ta ocena podskoczy, gdy ilość głosów zbliży się/przekroczy pięć, bo wtedy włączają się tu inne algorytmy wyliczające i dla np. dennych filmów ocena z poziomu 2-3 potrafi wskoczyć na 6-7!                
Takie cuda! ;D                
     

Gargamelu

@Ishiro Ludzi, w tym Ty i ja, nie potrafią oceniać obektywnie.

Proszę czekać…