Zapraszamy do dyskusji na temat ludzi kina, czyli aktorów, reżyserów, operatorów, kompozytorów etc., dzięki którym powstają dostarczające nam tyle radości filmy.

Maisie Williams 8
Raedwald

Bardzo lubię Maisie Williams jako aktorkę. Nie ukrywam też mi się podoba. Macie jakieś ulubione filmy z nią ? Poza GOT naturalnie.

BuziakL

@Raedwald znam ją tylko z Gry o tron. A tak przy okazji, już kilka razy miałam przysiąść do ostatniego sezonu, tak się srałam, czekałam.. a okazuje się, że do tej pory nie oglądałam. Mam nadzieję, że jeszcze jest ost. część na HBO, może jeszcze przysiądę do tego i zdążę przed nowym rokiem.. :D
Problem w tym, że czytałam, że niektórym zakończenie się nie podobało, więc qrdę, boję się, że mój pozytywny obraz tego serialu rozpadnie się na kawałki, pewnie dlatego ciągle odkładam seans w nieskończoność, by się nie rozczarować.

Raedwald

@BuziakL

Ja oglądałem prawie wszystkie filmy z nią i niestety większość jej filmów nie dorównuje poziomem Grze. Aktorka dobra ale już filmy w których gra są przeważnie nieszczególne…

BuziakL

@Raedwald To jeszcze młoda dziewczyna. :) Poczekajmy, może jeszcze ktoś da jej się wykazać w lepszych produkcjach, chociaż nadmieniam, że poza Grą o tron, niestety nie widziałam innych filmów z jej udziałem.

LakiLou

@Raedwald
Jak poza GOT to nic nie wymienię, bo tylko tam ją widziałem. Bardzo ciekaw byłem Nowych mutantów, w których występuje, ale premiera tak długo była już przekładana, że raczej nic dobrego z tego filmu nie wyjdzie już.

Raedwald

@LakiLou

Nie wiem czy obejrzę tych Mutantów, lubię Maisie ale nienawidzę tej tematyki, więc może się nie przemogę i dam spokój. Wszystko tylko nie filmy o mutantach (jakichkolwiek)

LakiLou

@Raedwald
Ja z czystej ciekawości go zobaczę, choć za wiele się po nim nie spodziewam.

Raedwald

@LakiLou

Ja nie wiem czy go zobaczę. Mutanci są dla mnie nie do strawienia…

10murzynkow
W GoT była świetna, poza tym widziałam ją w "iBoy". Nie polecam, to jeden z najgorszych i najgłupszych filmów, jakie widziałam w życiu.

Proszę czekać…