KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Jaki jest najnowysz soft do Bellwood 301USB ? 3
MMM

Posiadam B301 USB soft. 160 0206. Czy jest jakiś nowszy soft (sprawdzony i co poprawia … prosze o linka ?) ?.

Mam dziwny objaw :

Podczas oglądania filmu DivX, Xvid (DVD nie sprawdzałem) następuje po pewnym czasie minimalne aczkolwiek zauważalne przesuniecie dzwięku względem obrazu. Czy to sprawa softu ?. No i dodatkowy aspekt który dość mocno denerwuje to co jakiś czas "pykanie-trzask" podczas oglądania filmu.

POMOCY !

helifes

mialem ten sam problem z tymi trzskamia tylko w stareszej wersji bellwooda, odeslalem do sprzedawcy. dzwonilem do serwisu to mi powiedzieli ze jest to bardzo ciekawy przypadek, pierwsze slysza o czyms takim i chetnie go obejrza wiec moge spokojnie przeczekac 3 tyg na nowy… nie dalem sie i zazadalem zwrotu gotowki,

dune2

nie rozumiem o czym wy piszecie ?

rozmawialem z dziesiatkami uzytkownikow Bellwoodow i nikt nie mowil o takich problemach musieliscie trafic na uszkodzone modele bo nie wierze by urzadzenie z 1 miejsca w chipie mialo takie babole

a co do tych co podaja softy nie wydane przez producenta mam pytanie czy oby madre jest tracenie 2 letniej gwarancji ?

Proszę czekać…