KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Rekalmacja 2
ptychoo

Właśnie umarła mi Wiwa 238U tzn. podczas wczytywania zawartości płyty ze środka wydobywają się dźwięki podobne do ślizgania się napędu na zębach przekładni. Oczywiście przedtem też nieraz było ciekawie jak trzeba było 3-5 wysunąć płytę aby prawidłowo zaczeła czytać.
Wniosek jeden – REKLAMACJA
A w związku z tym pytanie, czy jak wysyłacie sprzęt do Proabit to wysyłacie pełen komplet (pilot,czincz), czy tylko sam odtwarzacz? Bo nie chciałbym później z nimi prowadzić dialogu co wysłałem a co nie.

idarek

Całość

bethlehem

do dzis czekam i nic. Ciekaw jestem jak dlugo trwa serwis sprzetu.
Miałem dokładnie takie same objawy jak ty. Raz czytala, raz nie. Czasem za pierwszym razem, czasem za drugim, a czasem dopiero po "twardym" restarcie. Zdarzało sie ze filmy dvd sie przycinaly (lekkie zatrzymanie obrazu i dzwieku na okres okolo 0,5-1 sek, co kilka minut)
Wyslalem, czekam 2 tyg i nic. Mam nadzieje ze mi zrobia sprzet

PS
wyslalem do nich caly komplet (odtwarzacz, gwarancje, pilot, kabel, styropian, oryg pudelko i fakture vat ktora otrzymalem)

Zebym wiedzial ze bede mial takie problemy z tym odtwarzaczem to kupilbym o 100 zl drozszego panasonica S42 albo pioneera (oba w cenie niecalych 300 zl) i przynajmniej sprzet bylby solidny

Proszę czekać…