KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

aktualizacja vivy 228 10
maxbrowar

mam chyba najstarsza wersje softu 122,gdy chce ja aktualizowac do 156 nic sie nie dzieje ,robie wszysko tak jak jest opisane na stronie producenta. wybieram katalog—upgrade— i nic sie nie dzieje,a na wyswietlaczu pisze stop.

aki999

Mam starszą WIWA228 z oprogramowaniem "WIWA_V: 0116 S5_DW" i ten sam problem. Wkładam płytę, wybieram katalog z WIWA…. potem katalog upgrade i … NIC. O co tu chodzi???

idarek

jeżeli wasze wiwy są jeszcze na gwarancji to odeślijście do serwisu (za darmo zgodnie w gwarancją door-to-door) i wam wymienią oprogramowanie.

Neo10

tyle tylko ze wysylka do serwisu itp… to minimum 2 tygodnie bez wiwy. napiszcie do serwisu o ile pamietam trzeba zdajsie tylko zmienic nazwe pliku ale niepamietam na jaka :(

Greg32

A zmieniałeś nazwe pliku WIWA.080 na WIWA.228 ja nagrywałem z obiema nazwami i poszła mi aktualizacja.

krzysio2004

Byc może chodzi o nazwe wiwa na sprzecie pisze WIWA 238 a w rzeczywistosci jest WIWA 238B i musisz ściągnąc poprostu wersje 238B. Powodzenia.

wajs

Nie jestem pewny, ale pomiędzy twoją wersją softu a tą najnowszą był jeszcze jakiś pośredni i chyba ten należy najpierw wgrać, a potem najnowszy.

Neo10

tyle ze kolega ma problem z wiwa 228 czyli ta najstarsza juz nie produkowana a nie z 238 czy 238b ;] co do nazwy pliku to wlasnie trzeba pokombinowac ;]

wajs

Wiem o jakiej wiwie mowa, kiedyś kumplowi nagrywałem soft i maił podobny problem, nagrałem jeszcze raz na płytę soft 156 i jakiś wcześniejszy (problem w tym, że nie pamiętam jaki), najpierw wczytał ten wcześniejszy i dopiero wszedł 156.

JanKo

Wszyscy macie rację a najbliżej był Greg32 :-)
Zmień rozszerzenie pliku aktualizacyjnego z WIWA.228 na WIWA.080
Starsze wersje softu rozpoznają upgrade właśnie po takim rozszerzeniu. Od wersji 135 upgrade robi się za pomocą plików 228 soft 135 i 142 czytał upgrade z rozszerzeniem 228 jak i 080. Pamiętaj że dla HD228 są dwie wersje softu 156 – wersja z DTS i wersja z WMA. Prócz wielu korzyści sa też wady nowego softu, np. znikną znaki narodowe w napisach w innych językach środkowoeuropejskich, innych niż polski.

maxbrowar

dzieki wszystkim za pomoc

Proszę czekać…