KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

DVD-R czy DVD+R 5
MrWirus

Co Bellwood 301 USB czyta lepiej?? Jakiej firmy dvd dobrze czyta? Sprawdzalem u kumpla na zwyklych Omegach to filmy Divix przeskakiwaly co kilka sekund.

Ronaldinho

DVD: "-" z tego co słyszałem, odtwarzacze dvd lepiej je czytają niż "+", ale to się tyczy chyba tylko tańszych odtwarzaczy.
A z markami DVD to problem z główy: tylko Verbatimy.

Spinnaker

> Ronaldinho o 2006-10-01 20:37:27 napisał:
>
> DVD: "-" z tego co słyszałem, odtwarzacze dvd lepiej je czytają niż "+", ale
> to się tyczy chyba tylko tańszych odtwarzaczy.
> A z markami DVD to problem z główy: tylko Verbatimy.

Co do Verbatimów, to jest to najgorszy shit ;/ niby marka robi swoje, ale trafiają się egzemplarze które po prostu nie dadzą się odczytać po zapisaniu… i to dość często…

sid8

> MrWirus o 2006-10-01 19:46:40 napisał:
>
> Co Bellwood 301 USB czyta lepiej?? Jakiej firmy dvd dobrze czyta? Sprawdzalem u
> kumpla na zwyklych Omegach to filmy Divix przeskakiwaly co kilka sekund.

mam mante…emperor2 007…..czyta wszystko po za QUPEL I GMC…troche mechanizn głosno wczytuje plyte…ale tylko chwile….nagrywaj filmy z predkoscia x8….to powinno isc…mam swoje dvd od 2 lat i nie narzekam:)))…targa wszystko bez wzgledu jakiej firmy plyty kupie i nagram…:))) a manta ma to dobre,ze mozna wpierw napisy wczytac bez uprzedniego ich dostosowywania do filmu..jak ma to KORR…czy KOOR………:)))…a plytki przeskakują…jesli urzywasz wielokrotnego nagrywania plyt…które z kolei….po kilkakrotnym nagrywaniu tracą swą jakość….i tym samym…stają…sie lipne:|…..
pozdrowionka…….

Neo10

wedlug moich obserwacji ogolnie plyty dvd+r sa lepsze i lepiej sie czytaja i nagrywaja na komputerach i odtwarzaczach dvd ;]

co do firm najlepsze i bezkonkurencyjne sa plyty PLATINUM ;] nigdy sie nanich nie zawiodlem ;]

andi666

Czy DVD-R czy +R to już bardziej zależy od nagrywarki. Jedne lepiej nagrywają plusy, drugie minusy. Bellwood nie ma problemu z odtwarzaniem ani jednego ani drugiego formatu. Co do płyt to na pewno Verbatim, ale z MCC, nie z CMC.

Proszę czekać…