KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa DVD/DIVX HD 128 vs Wiwa DVD/DIVX HD 238B 5
Fidma

Witam,

Co lepiej kupic? Z czym jest mniej problemow? Maja jakies roznice w menu?

Neo10

pomijajac fakt ze bezproblemu mozna taka odpowiedz znalezc na tym forum ;]

to

wiwa 238b= slabszy procek nie czyta filmow kodowanych z qpelem i gmc ale jest juz na rynku dluzsza chwile i ma dopracowany soft

wiwa 128 = jest najnowszym modelem ma duzo lepszy procek czyta qpela i gmc ma takze rescaler hdtv itp… ale jak narazie niema np zamiany dzwieku 2.0 na 5.1 ani wzasadzie wogle niema 5.1 w divixie nawet jak jest dzwiek w ac3 ;] jest tez pare innych niedociagniec itp…

no i glowna zaleta to wielkosc 128 jest o 1/3 mniejsza od 238b

czytalem ze za 2-3 tygodnie ma wyjsc nowy soft do 128 ktory to poprawi takze mysle ze polecalbym 128 zakladajac ze ten soft bedzie taki jaki zapewniaja ze bedzie ;]

KrzysioCz

W poniedziałek właśnie zakupiłem Wiwe 128.Jak na razie spisuje się bez problemu,więc jak na razie polecam ten model.Kupując swój egzemplarz miałem do wyboru poprzednika Wiwe 138B w tej samej cenie i nawet bardziej mi się podobał,ale brak przycisków sterujących i mniejsza liczba formatów wpłynęła na korzyść tego pierwszego.
Pozdrawiam

KrzysioCz

Odwołuję to co napisałem poprzednio.Jesze nie miałem doczynienia z większym gniotem jak Wiwa HD 128

kozikpl

KrzysioCz- Czy mógłbyś uzasadnić swojego ostatniego posta? :)

KrzysioCz

Kozikpl—>opisałem wszystko w nowyn temacie.

Proszę czekać…