KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wrażenia po zakupie korra HYD-9907 DX 0
johnislaw

Gdy tylko kurier podał mi paczke drżącymi dłoniami szybko zdarłem folię z pudełka i ujżałem że wreszście jest..korr w moich rękach. No ale teraz pare uwag po jego pierwszym użytkowaniu:

1.Instrukcja do pilota..nijak ma sie do samego pilota połowa przycisków jest nie opisana i mam pytanie czy gdzieś można znaleść w internecie pełną instrukcję do srebnego pilota?

2.Dziwny odgłos odczytu płyt..cos jak czytanie czy świergotanie..niby ciche..ale sam nie wiem czy tak powinno być..sprawdzałem po paru płytach i odgłos jest taki sam.

3.Po podłączeniu kablami z pudełka do telewizora i załączeniu paru filmów zdarzały sie momenty klatkowania?! I nie byla to wina jednej płyty..na paru dało się zauważyc cos takiego..wiem że u siostry która miała thomsona po 4 miesiącach tez tak zaczoł obraz skakac ale tu w korze na samym początku? I pytanie czy gdy podłącze kablem scart..jakość odbioru obrazu i dzwięku się poprawi?

4.Wielkie dzieki Wajsowi za nowy bios..dzięki niemu menu jest przejrzyste..ładna tapetka i wreszscie widac czy beda czytane napisy czy nie.

Proszę czekać…