KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Kontakt telefoniczny i mailowy Wiwa!!! 5
Markimark

Witam,

Czy próbowaliście sie dodzwonic lub uzyskaliscie odpowiedz do wiwy lub inaczej od proabit??
Wystłem juz 3 maile do nich, przez 2 tygodnie brak odpowiedzi, dzwonie od wczoraj – tez brak odpowiedzi a raczej – "…abonent czasowo niedostępny…." co Wy na to?

Prosze o podzielenie sie info na ten temat.

pozdrawiam
Marek

q_pa

tez probowalem sie z nimi skontaktowac [nie da sie wejsc na warunki sprzedazy], ale nic z tym nie zrobili. chyba maja klientow w d***… >:(

Lioness

No nie!!!
Powiem tak: BZDURA!!!
Zawsze płynie odpowiadali na maile, i na prosbę, by mnie ponformowano, jak znajdzie sie na magazynie miła pani zgodziła się na to.
Telefonicznie tez uzyskalam informację, jakpotrzebowalam szczegolów o Wiwie. Oni pracuja krótko- to fakt ale od 8.30 do 16 to zawsze ktoś jest.

Lioness z W-wy

AMIGAnTOMEK

A ja powiem tak.
Kupiłem WIWE 228. Padła szybciutko wtedy kontakt był bezproblemowy. Na początku tego roku kupiłem KORRa i również padł szybko. I tym razem kontakt bez zarzutu. Latem napadło mnie na 238U, która przyjechała już z walniętym napędem, z trudem, ale się dodzwoniłem, i jakoś załatwiłem sprawę. Trzy tygodnie temu WIWA padła znów i teraz już w żaden sposób nie mogłem się dodzwonić a próbowałem w różnych godzinach. Na maile też nik mi nie odpisywał, więc spakowałem WIWE wezwałem OPEK i………… w poniedziałek mija 3 tygodnie,a ja czekam… Ogólnie sądzę, że mają dużo problemów od momentu wejścia do sprzedaży modeli opartych na chipie ESS Phoenix i łącza im się przegrzewają :D

damagemax

Ostatnio dzwonilem i 1 numer telefonu nie odpowiada , za to numer serwisu tak. Tam mozna sie dowiedziec o stan magazynu, co jest w sklepie i o naprawach. Dzwonienie na 1 numer podany np w dziale kontakt na www.wiwa.info.pl mozna sobie darowac.
Co do jakosci usług: wiwa robi sie bardzo popularna i w proabicie zaczyna sie pojawiac "syndrom manty" czyli sprzedajemy chinskie badziewie z którego 10% nie działa na starcie, 30 % nie dożywa połowy okresu gwarancji i juz firma lezy zapchana telefonami mailami a liczba pracowników to nadal 3 osoby :P

Pociesza mnie jedynie nadzieja ze mój playerek wiwy jest w tych działajacych 60%…oby najdłużej.

rostek2

Jak dlugo czekasz to w koncu odbiora telefon, po ktoryms z kolei razie.

Na maile przestali w ogole odpowiadac.

pzdr

Rostek

Proszę czekać…