KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

NOWY FIRMWARE 238U!!!! 9
tomek_w

Witajcie!

Doczekaliśmy się nowego, oficjalnego firmware’u do Wiwy 238 USB.

http://www.wiwa.info.pl/new/files/WIWA%20HD238U%20ver.210.rar

Niestety nie ma opisu zmian :-(
Ale już biorę się za upgrade :-))

Już po wszystkim, update przez USB poszedł bez problemu – widzę że jest już zapamiętywanie ustawień ekranu (LB, PS, 16:9 :-))))

Pozdrowienia

Tomek

AMIGAnTOMEK

Buu a moja WIWA akurat dziś pojechała po raz drugi do serwisu. Czytnik padł zupełnie. jakiejkolwiek płyty bym nie włożył to "no disc" :( Trzy tygodnie czekania grr…

wajs

> tomek_w o 2006-10-20 14:40:38 napisał:
> zapamiętywanie ustawień ekranu (LB, PS, 16:9 :-))))

Czy to znaczy, że na divx-ach te ustawienia działają?

jarek_k

Mi po uaktualnieniu, wiwa padła, po włożeniu płyty, komunikat NO DISC, usb chodzi normalnie
Jednak znalazłem poprzedni Update, wgralem i znowu jest spoko. Miał ktos podobne problemy z najnowszym uaktualnieniem?

dziekan

Witam

Mam to samo.
Skąd zassać strszy firmware?
dziekan

budasty

Zaktualizowałem z pendriva i zadnych problemow, zapuscilem odcinek zaginionych nagrany na dvd, ktory wczesniej co kilka minut miał "freez" i …poszedł ok, moze przypadek ;), biore sie jak bede miał czas do dalszych testow a tak przy okazji okazji to dziwna sprawa ale płytki dvd-rw chodzą mi …bez zarzutu natomiast na starym biosie te same filmy nagrane na płyty dvd-r miał freezy (filmy z duzym bitrate i ac3), zobaczymy czy inne płyty na nowym biosie przestaną "freezowac".

masakra234

u mnie na nowym sofcie wszystko ok! nawet mi format OGG czyta a wcześniej nie chciało

wajs

Ponawiam pytanie.

Czy na divx-ach działają ustawienia LB, PS?

AMIGAnTOMEK

> masakra234 o 2006-10-24 20:22:50 napisał:
>
> u mnie na nowym sofcie wszystko ok! nawet mi format OGG czyta a wcześniej nie chciało

OGG czytało przynajmniej mi napewno:
http://www.luke.plustech.pl/divxtest.doc tu masz dowód

Proszę czekać…