KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Nowy Bellwood - kiedy ?? 16
Bushi

Witam!

Przeczytałem jakiś czas temu, że ma wyjść nowy model Bellwooda (pono maj). Czy może ktoś sie orientuje kiedy dokładnie ma być premiera ?? Czy opłaca się czekać na nowy model czy moę dać sobie chwilowo spokój i kupic 301A.
Jak to jest – jak wypuszczą nowego belka to zapewne soft nie bedzie dopracowany i bedzie troche z nim na początku problemów ??

Dzieki. Pozdrawiam.
mac31

Jak narazie cisza na ten temat

Juno

Jest reklama w PC Format chyba nr 6.

marruss

Witam,
widziałem reklamę w PcFormacie – wygląda tak samo jak stary, tylko z prawej strony ma port usb. Śmieszne bo piszą że więcej szczegółów na stronie www.bellwood.pl, a tam nie ma żadnej informacji.
Pozdrawiam.

Bushi

dokładnie !! ja zaglądam na ich stronke co 3 dni od jakiegoą miesiąca i jakoś nie widać żadnych nowych wiadomości o nowym belku :/. Dziwne to troche ??!!
Nawet goole nic nie chce wyszukac na ten temat :/ !!
Jak to jest – jak kupie nowego bellwooda to mam sie czuc jak króik doświadczalny bo pierwszy soft nie bedzie chyba idealny ??

Piterson

sieci Carrefour.
W gazetce opis-NOWOSC
Bellwood 301, DivX, mozliwosc przegrywania plyt CD AUDIO na MP3, zlacze USB
CO to znaczy ta mozliwosc ?????

Yazilim

> Piterson o 2006-05-10 22:29:07 napisał:
>
> sieci Carrefour.
> W gazetce opis-NOWOSC
> Bellwood 301, DivX, mozliwosc przegrywania plyt CD AUDIO na MP3, zlacze USB
> CO to znaczy ta mozliwosc ?????

Byc moze to, ze jak wlozysz do Bellka plytke audio i podlaczysz go kabelkiem z PC, to bedziesz wtedy widzial jakis wirtualny dysk, z ktorego bedziesz mogl skopiowac muzyke jako mp3 na kompa.

Pozdr,
Yazilim.

Piterson

tez tak glowkowalem, bo innej mozliwosci nie widze :) Czysta papka marketingowa.

Andronus01

> Piterson o 2006-05-12 11:47:30 napisał:
>
> tez tak glowkowalem, bo innej mozliwosci nie widze :) Czysta papka marketingowa.

hmm a ja widzę inną mozliwość !!!
Może ten nowy Bellwood to wcale nie będzie nowszy model 301 tylko playerek MP3 !!! (takie zresztą jest info na stronce Proabitu !!!)

Speakers_xp

Jestem od dzisiaj posiadaczem tego "nowego" modelu bellwooda. Odtwarzacz moze miec inne bebechy niz stary gdyz zmienilo sie troche menu, oraz sposob odtwarzania niektorych plyt.
Na goraco moge powiedziec ze na kilkanascie filmow jakie sprawdzilem wszystkie bez problemu chodzily…a port usb chodzi bardzo poprawnie….dziala z apratem cyfrowym, odtwarzaczem mp3, a nawet z czytnikiem kart 19in1!!!
Widac kilka niedopracowan w sofcie…np. podczas sluchania mp3 nie mozna chodzic po katalogu….ale nie jestem pewien czy w starym bellwodzie tez nie bylo tej wady….czsem tez player sie zwiesi…
Bardzo dobra jakosc obrazu…jezeli chodzi o dzwiek bede mogl sie wypowiedziec po weekendzie….
Odtwarzacz oprocz portu USB ma mozliwosc kodowania do mp3….dziala to w ten sposob, ze w momencie gdy odtwarzamy plyte cd audio mozemy ja przekonwertowac do mp3 i wynik zapisac na pendrivie/odtwarzaczu mp3 podpietym pod USB.

Odtwarzacz jest troche niedopracowany…nawet poki co nie dostalem instrukcji(!), ale maja mi dac pozniej…

Nie wiem jak z Qpelem i GMC…na pudelku jest napisane "Qpel & GMC in MPEG4 Ready"…nie wiem jak ma sie to do DIVXA i XVIDA…nie jestem pewien czy ktorycs z filmow ktore sprawdzalem byl kodowany w ten sposob…wkrotce to sprawdze….

W kazdym badz razie moze to byc naprawde godny nastepca starego belka…

Bushi

Nono czyli juz wiem że mam zbierać pieniązki :D !! Możesz powiedzieć ile cie to kosztowało ?? Gdzie wogóle kupowałeś ?? Jeśli możesz to podaj więcej szczegułów co do jego pracy – jaka jest jakość obrazu przy odtwarzanych filmach ?? Na necie dalej nic nie można znaleźć !!

Szperacz_x

Bydgoszcz, Carrefour, 249zł (chyba). Brak danych o nim w sieci.

Szperacz_x

Z rozmowy z proabitem wynika że wupuscili niewielką partię (po kilka sztuk)noweogo bellwooda do carrefoura. Niestety soft to wersja alfa albo nawet pre alfa (to moja ocena). Poradzili mi poczekać okkoło 2 tygodnie na nową wersję softu. Czyli znowu zaczyna się jazda z softem. Niestety starych wersji belka już nie bedzie. ten ma nową kość (ale też ESS) i nowe możliwości, a jakie to soft pokaże. na razie pracują nad poprawną obsługą konwersji z audio cd do mp3 na USB

Speakers_xp

Odtwarzacz kupilem wlasnie w Carrefourze za 249zl….akurat przy mnie wystawiali sprzet na polki…(doslownie pare sztuk maja na sprzedaz)soft jest faktycznie niedopracowany, ale juz mozna powiedziec ze sprzet ma naprawde duzy potencjal…pozostaje czekac na nowe wersje softu….co do filmow to jak narazie nie bylo takiego ktorego by nie odpalil…jakosc obrazu jest wg mnie bardzo dobra….praktycznie zero latajacych po ekranie pikseli, do tego dosc duza glebia obrazu, i w wielu filmach porownywalna nawet z DVD ostrosc….

Dodano 21:54:
Uwaga,odtwarzacz dosyc poprawnie dekoduje pliki XVID z GMC – mysle ze zaden z innych podobnych odtwarzaczy nie jest w stanie tego z takim efektem wykonac!!!
Wniosek z tego, ze proc jest sporo mocniejszy jak w starym belku…
Co prawda obraz jest troszke gorszy jak w normalnie
zakodowanym filmie, ale spokojnie da sie ogladac…mysle ze przyszly
soft moze tu jeszcze sporo poprawic…

krisko

miałem ten odtwarzacz, ale wystepowały problemy z odtwarzaniem z usb. Przy dynamicznycg scenach strasznie zwalniał i następowała desynchronizacja dźwięku z obrazem, a stosowałem szybkie karty sd. Teraz jest w serwisie zobaczymy co powiedzą. Ponadto z jednej płyty część odtwarzał a na częsci się wieszał \pliki tak samo zakodowane\.

passat102

W Carrefourze były po 249 zł w promocji (tzn. na start) – aktualnie są po 279 zł, ale tylko czarne i z tego – co piszą przedmówcy – wersja softu raczej testowa. W ogóle dziwna sprawa – w Carrefourze pojawiły się jako pierwsze w sprzedaży, nigdzie indziej… Sam się zastanawiałem nad zakupem tego egzemplarza, ale tak jak pisze Szperacz_X, postanowiłem poczekać.
Dziś zajrzałem na ALLEGRO… i proszę – są już oferowane SREBNE , ponoć z poprawioną wersją softu… za 275 zł…

Harry_Angel

> Speakers_xp o 2006-05-16 13:42:25 napisał:

> Uwaga,odtwarzacz dosyc poprawnie dekoduje pliki XVID z GMC – mysle ze zaden z
> innych podobnych odtwarzaczy nie jest w stanie tego z takim efektem wykonac!!!
> Wniosek z tego, ze proc jest sporo mocniejszy jak w starym belku…
> Co prawda obraz jest troszke gorszy jak w normalnie
> zakodowanym filmie, ale spokojnie da sie ogladac…mysle ze przyszly
> soft moze tu jeszcze sporo poprawic…

Xvid z GMC poprawnie dekoduje również Bellwood 301 (bez A i U). Problemem był DivX z qpel i/lub gmc oraz Xvid z qpel.

Pozdrawiam

Proszę czekać…