KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

buczenie zasilacza w 2258 i 2218 5
privmw

Witajcie

Kupiłem rodzicom Korra 2218. Dokładnie go przetestowałem czyta wszystkie nawet bardzo stare i tanie płyty i nawet wszystkie filmy które mu zapodałem :-) Jest tylko problem z zasilaczem… podczas pracy jest ok. ale jak przejdzie do trybu czuwania to zaczyna cicho ale jednak słyszalnie buczeć :-( czy u was też tak jest czy wymieniać go na inny?? i może wiecie czy da się wyłączyć podświetlanie tych okrągłych przycisków co są zamiast wyświetlacza??

Pozdrawiam

lazyQ

mam to samo, kupile dzisiaj nie wiem o co chodzi z tym buczeniem, chyba musze raweklamowac

newgangs

chyba w korrach to buczenie to standard – miałem tak w 9907 zbytnio mi to nie przeszkadzało i chyba nawet po jakims czasie przestało buczec ale na poczatku byłem lekko wnerwiony

yacek__b

u mnie cisza , nic nie słysze , w czasie pracy i na czuwaniu ( na razie )

fool

Niestety tak to juz jest w korrach z buczeniem. Sam sprzedaje te odtwarzacze na allegro – sprawdzam kazdy egzemplarz przed wysyłką – i szczególnie modelu 3358 zdarza sie buczenie w trybie czuwania. Odrazu odkładam taki egzemplarz na bok i oddaje go do hurtowni bo nie chce sie bawic w dodatkowe koszty – na początku kilka egzemplarzy wiwy i korra nie sprawdziłem i to był błąd bo ludzie dostali albo buczące, albo klawisze nie działają itd.Od tej pory sprawdzam kazdy egzemplarz. Jedne buczą ciszej inne głosniej – tutaj dobrze wypada wiwa bo ani jeden taki egzemplarz narazie mi sie nie trafił, pozdro

jerzuwawa

> newgangs o 2006-12-07 23:33:53 napisał:
>
> chyba w korrach to buczenie to standard – miałem tak w 9907 zbytnio mi to nie
> przeszkadzało i chyba nawet po jakims czasie przestało buczec ale na poczatku
> byłem lekko wnerwiony

Ja kupiłem dwa tygodnie temu 2218 i u mnie jest cisza. Jakby cokolwiek buczało to już dawno bym to reklamował – ja jestem uczulony na takie rzeczy :-)

Proszę czekać…