KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa HD 128 Xvid Qpel 2
robs

Wiwe posiadam od wczoraj, zrobiła na mnie pozytywne wrażenie ale denerwują mnie jej niedociągnięcia a najwięcej zniekształcenia obrazu /czarne kwadraty/ przy odtwarzaniu filmów Xvid Qpel prosze odpowiedzieć czy w innych wiwach 128 to występuje bo nie wiem czy iść wymieniać a pozatym kilka zwisów czarny obraz error dysku pomagał restart i chodziło dobrze a testuje od samego rana i odtwarzacz jest gorący, teledysków wmv też nie widzi. Zaskoczyło mnie ze odczytał bardzo porysowane płyty troche przeskoczył iposzedł dalej

zkk

ja mam w filmach xvid hyba z qpelem jakies rózne kwadraciki kolorowe i rozmazajnie obrazu tez tak masz ??

robs

Dokładnie to sprawdziłem programem jest to film kodowany Xvid GMC a wiwa 128 nie obsługuje tego kodeka tak jest napisane. Zato jestem bardzo zdziwiony, że odtwarza trochę pikseliozy ale da sie ogladać. Wiwe przestawiłem w inne przewiewne miejsce i się już nie wiesza.

Proszę czekać…