KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Problem z KORR HYD-9907 DX!! 7
johnny_h

Witam, natrafiłem na dziwny problem z odtwarzaczem korr!!
Użytkuję go od około 10 miesięcy i nigdy nie miałem poważniejszych problemów. Ostatnio próbowałem go jednak podłączyć do innego telewizora i tu pojawia się problem – po podłączeniu cały obraz migocze i zanika również kolor. Próbowałem podłączać go na wszelkie znane mi sposoby (euro złącze, czincz, s-video) również przez amplituner i wideo, za każdym razem efekt ten sam tj. migotanie obrazu. Pomyślałem, że w momencie przenoszenia odtwarzacza coś się zepsuło, jednakże po powrocie do domu podłączyłem go i okazało się , że u mnie wszystko jest jak należy!! Acha zaznaczę jeszcze, że do tego drugigo telewizora mam podłączone inne dvd razem z kinem domowym i wszystko działa!! Jeżeli ktoś z was wie w czym może tkwić problem, zwracam się z prośbą o pomoc!!!
Z góry dzięki, pozdrawiam serdecznie!!!

l0r4k

Siema, nie możesz mieć podłączonych dwóch odtwarzaczy DVD jednoczyśnie bo robioł się dziwne rzeczy z obrazem. Też mi się tak dzieje z obrazem jak mam podłączone DVD z PS2, wiec jak chcesz podłączyć odtwarzacz korra to odłącz kabel z drógiego odtwarzacza od TV. To powinno pomóc.

johnny_h

problem polega na tym, że próbowałem podłączyć go samego i mam dokładnie to samo!!

W każdym razie dzieki za pomoc!!

Pozdrawiam!!

Gregor72

Witam
jeżeli jeszce nie rozwiązałeś problemu, to sprawdź zgodność systemów TV z DVD- PAL, NTSC i tak dalej, mój Korr czasami robił coś takiego że ni z tego ni z owego zmieniał te ustawienia, więdz brałem pilot w łape i poraz kolejny zmienialem Multichanel, RGB, i takie tam aż było oki.
A do telewizora możesz podłączyć nawet trzy DVD i powinny śmigać bez problemu
Pozdrawiam

ozi20

ja robie tak samo jak Gregor72 i wszystko gra

Karmel17

mi też nie działa ten typ odtwarzacza. Moja kuzynka wyłączyła go podczas dpracy przyciskiem "power" kilka dni później chce wyłaczyc dvd, lecz nie dział jest czarny obraz oraz jest migotanie.Płyta jest w srodu DVD nie che się w cakle włączyc.Prosze o pomoc Z góry dziękuje

johnny_h

Wielkie dzięki za pomoc, zadziałało!! faktycznie trzeba było przestawić na ntsc co jest dla mnie nie lada ciekawostką!! dlaczego akurat ntsc!!
Jeszcze raz dzięki, pozdrawim serdecznie

Piterson

na padake zasilacza. Sprawdzic elektrolity i ew. wymienic jezeli masz jakiekolwiek pojecie. W innym wypadku oddac do serwisu :) To do Karmel17

Proszę czekać…