KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

rozdzielczość filmu 10
Andreas_k

Witam.
Mam wiwę 228 i zastanawia mnie jaką max rozdziałkę może mieć xvid. Mam film na dysku ( 800×336) i nie wiem czy wiwka mi go odczyta. Może ktoś zna odp. to bym nie musiał go nagrywać i próbować.
Pozdr

norbi

Czy na prawde nie stac Cie na plytke RW?

adalbert7

górna wartość nie może przekroczyć 720, nie wiem dokładnie ile dolna;
czyli nie może być więcej niż 720x ???

Andreas_k

> norbi o 2006-04-26 15:08:41 napisał:
>
> Czy na prawde nie stac Cie na plytke RW?

stać, a czy nie szybciej i o wiele lepiej było odpowiedzieć na pytanie jak znasz odpowiedź ??, a nie udzielać się w taki sposób………
Przecieź to jest forum i służy do zadawania pytań i udzielania na nie odpowiedzi ale widzę że niektórzy inaczej to widzą. Nic widocznie są ludzie i ludzie…

norbi

Forum oczywiscie sluzy do zadawania pytan, ale wtedy jesli juz samemu nie mozna sobie poradzic.
Nagranie plytki to kilka minut a wiedzialbys czy taki film da sie lub nie ogladnac na WIWIE.

press

Po co nagrywać, żeby za chwilę wyrzucić? Max rozdzielczość to 720 w poziomie i odtwarzacz niczego więcej nie łyknie.

norbi

To kupuje sie plytke RW (o ktorej juz pisalem) i na niej sie testuje.

Andreas_k

to będę co chwilę nagrywał płytki i setki razy przerabiał film żeby sprawdzić jaka rozdzielczośc będzie ok ?? Norbi nie rozśmieszaj mnie bo to co mówisz jest ok ale jeżeli chodzi o kodeki a nie rozdzielczość.

norbi

A nie sadzisz ze wystarczy raz sprawdzic czy zadziala na WIWIE film wysokiej rozdzialce?
Duzo masz takich filmow?

Dobrze ze juz za tydzien bedzie nowe oprogramowanie.
Bedzie o czym pisac.

Andreas_k

nie nie sądzę ponieważ jak film ma za wysoką rozdziałkę to ją muszę zmniejszyć, ale nie wiedząc na ile to musiałbym próbować (a raczej za pierwszym razem bym nie trafił

spartacus

Wiwa 228 nie czytała mi filmu 768 × 320.Ten sam film odczytuje mi Wiwa 128,którą testuje od 5 dni.Jest to dla mnie niespodzianka.Wiwa 228 czytała filmy max. 720 × ....

Proszę czekać…