KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

WIWA i współpraca z USB np. w 128U 6
BliSki

Witam na forum,

Ciekawi mnie jedno, czy można podłączyć do tego USB jakiś HUB USB?
Pytanie czysto teoretyczne, ale ciekawi mnie bardzo.

Pytanie po co? Ano po to aby np. mieć jedno oryginalne wyjście z przodu a drugie z tyłu :)

Drugie pytanie, to czy to USB obsługuje czytniki kart np. SD i czy można dzięki temu odtworzyć fotki bezpośrednio z karty flash SD?


Pozdrawiam, BliSki.

damagemax

Witaj,
zacznijmy od konca:
odn 2. tak, o ile masz klucz usb obslugujacy karty SD i na karcie bedzie fat 16 np. Teoretycznie, karta po sformatowaniu w dowolnym aparacie cyfrowym powinna ruszyc w wiwie poprzez klucz usb. Klucz to jest taka przejsciówka usb czyli z jednej strony port usb a z 2 strony gniazdo Sd lub innej karty. Co do multiczytnika, czyli sprzętu obslugujacego wiele rodzajów kart na raz np 7in1 12in1 etc. teoretycznie tez powinno działac.

odn 1. powinno działac ale moim zdaniem nie powinienes do takiego huba podłączac wiecej niz jedno urzadzenie. Większa ilosc urzadzen = większy pobór mocy z portu USB na raz a tego tanie chinskie komponenty moga nie wytrzymac.

Pozdrawiam,

idarek

> BliSki o 2006-11-05 20:28:54 napisał:
>
> Witam na forum,
> Ciekawi mnie jedno, czy można podłączyć do tego USB jakiś HUB USB?

nawiązując do wypowiedzi poprzednika, to jeżeli już ci zadziała to radze używać taki co ma dodatkowe zasilanie.

steve23

> damagemax o 2006-11-09 23:13:14 napisał:
>
> Co do multiczytnika, czyli sprzętu obslugujacego wiele rodzajów kart na raz np 7in1
> 12in1 etc. teoretycznie tez powinno działac.

Multiczytniki działają bez zadnego problemu po podłączeniu naciskasz searche i wybierasz jedno z gniaz w czytniku , jesli jest do niego włożona jakaś karta to na bialo jest podświetlona w którym gnieżdzie

BliSki

Dzięki za odpowiedzi.
Nie mam takiego DVD więc nie sprawdzę.
Pytanie było czysto teoretyczne.
Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie.

A z drugiej strony wszędzie te Wiwy poznikały (mam na myśli wersję 128U :(
I nie wiadomo kiedy będą i czy będą.

damagemax

Kupowałem na poczatku listopada 128 usb – chcialem w proabicie to powiedzieli ze mieli 2 kontenery i rozeszly sie w tydzien, na szczescie przyuważyłem w centrum Arkadia w Carrefourze po 149zł razem z korrem 2238 lezały na stosie. Jak mieszkasz w rejonach miejskich poszukaj telefonów do supermarketów i zadzwon tam, mzoe maja na skladzie.

waldemas1

wiwa 128u już znowu jest!

Proszę czekać…